Krautuvo vairuotojų CV

Naujausi krautuvo vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami krautuvo vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Rokas Stegvilas

Rokas Stegvilas iš Tauragės

25 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo LT Taurageje TURIU C-CE(95 koda ir vairuotojo kirtele. Turiu autokrautuvo pazymejima Noreciau su savivarcio masina. Patirties neturi. Esu gabus ir labai domiuosi technika.-galiu prisideti prie technikos remonto esu dirbes masinu ardyme. Esu punktalus. Sazinngas. Draugiskas - komunikabilus. Laukiu bet kokio pasiulymo. Kad ir nepastoviam laikotarpiui
Išsaugoti
Arnas Martinas

Arnas Martinas iš Vilniaus

49 metų amžiaus, vyras
Normalus,patikimas,saziningas be zalingu iprociu Baiges apsaugos darbuotojo kursus Ieskau vairuotojo,asmeninio vairuotojo,pavezejo darbo
Išsaugoti
Martynas Šiukšteris

Martynas Šiukšteris iš Kuršėnų

29 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo.esu dirbes mikroautobuso vairuotoju
Išsaugoti
Eimutis Žilinskas

Eimutis Žilinskas iš Panevėžio

32 metų amžiaus, vyras
Dviejų metų darbo patirtis įmonėje 'Norac' operatoriumi.,9 mėnesiai darbo Amazon.co.uk sandėlyje siuntinių klientams išvežiojimas su mikroautobusu.Metai laiko įmonėje "Panevėžio ryšių statyba" vairuotojo,vamzdžių klojėjo pareigose.Dabartinė darbovietė yra tarptautinių krovinių pervežimas europoje su autotraukiniu. Patirtis vairuojant sunkiansvorį transportą 1metai. Ieskau darbo po lietuvą,gali būti savivartis.
Išsaugoti
Andrejus Lazutko

Andrejus Lazutko

49 metų amžiaus, vyras
Be zalingu ipročiu,
Išsaugoti
Mantvydas Uldukis

Mantvydas Uldukis iš Vilniaus

34 metų amžiaus, vyras
Esu imlus vaikinas, greitai mokausi. Turiu krautuvo teises ir patirties vairuojant ji. Dirbes su CE kategorija taip pat turiu patirties. Turiu taip pat ir 95 koda bei tachografo kortele.
Išsaugoti
Algimantas Petrauskas

Algimantas Petrauskas iš Ukmergės

59 metų amžiaus, vyras
Autokrautuvo,elektrokrautuvo teises,patirtis apie 10 metų,be zalingu įpročių,galiu dirbt tiek komandoje,tiek savarankai.darbo patirtis sandėlyje,pakraunant iskraunant masinas,atrinkimas pagal vastarascius.
Išsaugoti
Edgaras Paškevičius

Edgaras Paškevičius iš Kauno

34 metų amžiaus, vyras
Sveiki! Ieškau vairuotojo darbo savaitgaliais! Turiu patirties prekių pristatyme su autobusiuku, važinėjau po Vilnių po Kauną, darbo nebijau. Turiu automobilį, atvykti galiu bet kur Kaune ar rajone. Stažas jau 11 metu, krovinys bus saugus :) turiu auto krautuvo pažymėjimą. Domina įvairūs pasiūlymai, esu patikimas žmogus, į darbą žiūriu atsakingai, jei reikia dirbti-aš dirbu
Išsaugoti
Egidijus Lileikas

Egidijus Lileikas iš Šiaulių

39 metų amžiaus, vyras
Ieško vairuotojo, autokrautuvo vairuotojo, darbo. Turiu vairuotojo paž. (B, C kat.), autokrautuvo vairuotojo paž., 95 kodą, sk. kortelę. Esu komunikabilus,greitai orientuojuosi į darbą, neturintis žalingų įpročių.
Išsaugoti
Remigijus Šimkus

Remigijus Šimkus iš Kėdainių

49 metų amžiaus, vyras
Ieškau gero darbo,krautuvo vairavimo patirtis 11 metu,mikroatobusu veziojau siuntas,
Išsaugoti
Darius S

Darius S iš Vilniaus

50 metų amžiaus, vyras
Vyras iesko krautuvo vairuotojo darbo ( sandeliuose,gamyboje ). patirtis 8 m. Yra el krautuvo teises. Dirbes sakiniais ir griebtuviniais krautuvais, su krautuvais-stabelioriais. ( esu dirbes su dujiniais ir dizeliniais 3 ir 5 tonu krautuvais) tel +370 687 57 804
Išsaugoti
Franc Lokutijevskij

Franc Lokutijevskij iš Vilniaus

67 metų amžiaus, vyras
Vairuotojas, traktorininkas, krautuvų vairuotojas.
Išsaugoti
Audrius Kersanskas

Audrius Kersanskas iš Mažeikių

57 metų amžiaus, vyras
Vairuojantis,be zalingu iprociu,be yvikiu,daugiau patirties su B kategorija 33 metai stazo,nebijantis darbo,noriu dirbti ir uzsidirbti,vairuodamas BC kategorijas,bei krautuvus.
Išsaugoti
Žanas Kovaliovas

Žanas Kovaliovas iš Klaipėdos

53 metų amžiaus, vyras
Ieškau B kat.,autokrautuvo vairuotojo darbo.turiu nuo žemės valdomo krano operatoriaus pažymėjimą ir patirtį Norvegijos statybose
Išsaugoti
Paulius Adomaitis

Paulius Adomaitis iš Prienų

28 metų amžiaus, vyras
Sveiki. Vairuojant praleidžiu daug laiko, apie mašinas gaudausi, dirbu šiuo metu su sunkiąja kasimo technika. Vairavęs tiek busiukus tiek mašinas nemažai laiko. Gaudausi greit tad išmokt kažką kito problemu nebūna.
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Krautuvo vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
mmm