Pavojingųjų krovinių vairuotojų CV

Naujausi pavojingųjų krovinių vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami pavojingųjų krovinių vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Modestas Kaltauskas

Modestas Kaltauskas iš Šilutės

50 metų amžiaus, vyras
Vairuuotojo traktorininko
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Erikas Savickas

Erikas Savickas iš Vilniaus

48 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo su CE kategorija. Tarptautiniais maršrutais. 95kodas. Skaitmenine kortelė. Laisvai kalbu Anglų, Rusų ir Lietuvių kalbomis.
Išsaugoti
Linas Blažonis

Linas Blažonis iš Švedijos

42 metų amžiaus, vyras
Nuo vaikystės domėjausi technika, ne tik jos valdymu, bet ir taisymu. Ilgus metus dirbau statybos sektoriuje su betonu ir stogų dangomis. Tačiau mano aistra stambiagabaričiai vilkikai. Turimos kategorijos: AM, B, B1, C, C1, BE, C1E, CE, 95 kodas. Patirties vairuoti tokią techniką įgijau Lietuvoje, tačiau ieškau tolimųjų reisų vairuotojo pozicijos.
Išsaugoti
Šarūnas Rekašius

Šarūnas Rekašius iš Šiaulių

45 metų amžiaus, vyras
Sveiki. Ieškau vairuotojo-ekspeditoriaus darbo po Lietuvą. Sunkvežimį vairuojant turiu patirties keturis metus iš kurių du su autocisterna vežant pavojingus krovinius po Europą. Turiu C,CE,ADR A-1,A-2 pažymejimus. Labiausiai domintų arbas su autocisterna po LT.Jei kiltų daugiau klausimų visada galite skambinti nurodytu tel numeriu.
Išsaugoti
Anželika Gladčenko

Anželika Gladčenko iš Vilniaus

47 metų amžiaus, moteris
Turiu vairuotojo pažymėjimą B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE, D1E, DE.2012 KVALIFIKACINIS PAŽYMĖJIMAS (95 kodas)trasporto priemonių kroviniams ir keleiviams vežti. ADR pažymejimas. Vairavimo stažas nuo 1998m. 16 metų. -Darbo pobūdis:. Planavimas, darbo organizavimas, saugus keleivių ir krovinių vežimas, dokumentų tvarkimas - Man svarbu: - sąžiningumas, dialogas, kompromisas, saugumas. Ieškau vairuotojo darbo. TIK NE TOLIMŲJŲ REISŲ!
Išsaugoti
Sigitas Statkus

Sigitas Statkus iš Vilniaus

60 metų amžiaus, vyras
Ieškau pavojingų krovinių vairuotojo darbo.Paskutinius 16 metų dirbau šį darbą.Esu pareigingas,tvarkingas, atsakingas.Turiu beveik visas vairuotojo kategorijas.Turiu pažymėjimą darbui su hidromanipuliatoriumi
Išsaugoti
Ramunas Krupinskas

Ramunas Krupinskas iš Klaipėdos

39 metų amžiaus, vyras
Atsakingas norintis tobuleti
Išsaugoti
Augustas Bakas

Augustas Bakas iš Prienų

45 metų amžiaus, vyras
Paskutinius trejus metus dirbu su (ADR) cisternomis, konteineriais cisternomis. Turiu darbo patirties su Den Hartog, Geodis, Haesaerts, DeWit, Masterbulk. Atlyginimas nuo 100 € už kalendorinę dieną komandiruotėje.
Išsaugoti
Rokas Karalius

Rokas Karalius iš Panevėžio

38 metų amžiaus, vyras
Sveiki.ieskau pavojingu kroviniu vairuotojo darbo kuri noreciau dirbti lietuvoje.turiu a1 ir a2 kategorijas pavojingiems kroviniams veztu,noreciau dirbti su cisternomis.vairuotojo patirties turiu nedaug.
Išsaugoti
Zydrunas Brovka

Zydrunas Brovka iš Kauno

42 metų amžiaus, vyras
Dirbu vairuotoju 15 metu dirbu su mikro autobusu, ieskau rimtesnio ir geriau apmokamo darbo, noriu gyventi ir dirbti lietuvoje siuo metu dirbantis ymoneje 11 metu sioje įmoneje nusiskundimu neturiu
Išsaugoti
Mindaugas Janusaitis

Mindaugas Janusaitis iš Kauno

40 metų amžiaus, vyras
B,C,E, kategorijos,95 kodas,tachografo kortele,ADR-A1,A2.Atsakingas, be zalingu iprociu. Anglu kalba. Neturiu patirties dirbant su sunkiasvoriais automobiliais.
Išsaugoti
Gintaras Navickas

Gintaras Navickas iš Klaipėdos

Vyras
Esu vykdęs krovinių pervežimo paslaugas. Teko pačiam vairuoti savo krovininį transportą ir organizuoti darbą dirbant su samdomais vairuotojais. Turiu nemažą darbo patirtį viešajame sektoriuje. Nuo 2007 m. darbas Airijoje, susijęs su kontrole, patikra. Ieškau galimybės dirbti Lietuvoje su padoriom pajamom. Save galiu apibūdinti kaip sąžiningą, pareigingą, atsakingą žmogų. Turiu galiojančius 95 kodą, vairuotojo kortelę ir ADR A1, A2.
Išsaugoti
Evaldas Valuckas

Evaldas Valuckas iš Kauno

32 metų amžiaus, vyras
P
Išsaugoti
Deividas Kucinskas

Deividas Kucinskas iš Vilniaus

31 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo Lietuvoje arba po pabalti turiu B,C,CE +95kodas tachografo kortele.
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Pavojingųjų krovinių vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm