Savivarčio vairuotojų CV

Naujausi savivarčio vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami savivarčio vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Petr Novikov

Petr Novikov iš Gargždų

55 metų amžiaus, vyras
Esu iš Gargždų miesto man 53 metai esu atsargos karininkas, ieškau nuolatinio darbo. Visa savo tarnybos laikotarpiu buvau atsakingas už sunkiųjų - lengvųjų transporto priemonių remonta ir priežiūrą, dokumentų tvarkymas, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su kitomis firmomis. Turiu vairuotojo paž. ,,B" ,,C'' 95 kodas, traktoristo paž. TR1: TR2: SZ;. Paskutinius metus dirbau mechaniko-tekėjo pareigose. Atsakingas už dokumentų tvarkymo, transporto priemonių remontą, bei sunkiųjų - lengvųjų technikos priežiūrą, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su firmomis. Kalbos lietuvių-rusų moku dirbti su kompiuterių, esu vadovavęs kolektyvui. ieškau vairuotojo darbo tik Lietuvoje - Klaipėda Gargždai
Išsaugoti
Remigijus Dudėnas

Remigijus Dudėnas iš Utenos

49 metų amžiaus, vyras
Esu išsilaikęs reikalingas kategorijas,tačiau nesu dirbęs vairuotoju,grižau prieš metus iš emigracijos.Norėčiau pabandyti šioje srityje dirbti.Galbūt atsirastų kokia įmonė,kuri geranoriškai paimtų pradžiai su apmokymu.Geriau žinoma ne su ilgomis kadencijomis
Išsaugoti
Virgilijus Šulskis

Virgilijus Šulskis iš Šiaulių

57 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darba,patirtis 33metai su ivairaus tonažo sunkvežimiais ir puspriekabemis,t.y.šaldytuvai,kietašones priekabos,puspriekabes,konteinerines puspriek.,cisternos biriu ir skystu kroviniu.laisvai kalbu rusiškai,susikalbu vokiskai.Žalingu iprociu neturiu.Taip pat turiu visas traktorininko kategorijas,pakrovejo,pakelejo galiojancius pažymejimus.
Išsaugoti
Vaida Lelevičienė

Vaida Lelevičienė

36 metų amžiaus, moteris
Kadangi labai patinka vairuoti, ieškau vairuotojo darbo. Esu komunikabili, paprasta, imli naujovėms ir nebijanti darbo. Oficialios vairuotojo patirties neturiu. Vyras turi įmonę taigi teko vairuoti ir tralą su priekaba ir savivarčius ir mikroautobusus.
Išsaugoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

25 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Dangirutis Banys

Dangirutis Banys iš Kėdainių

49 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo, žalingų įpročių neturiu.
Išsaugoti
Ramunas Krupinskas

Ramunas Krupinskas iš Klaipėdos

35 metų amžiaus, vyras
Atsakingas norintis tobuleti
Išsaugoti
Eimutis Žilinskas

Eimutis Žilinskas iš Panevėžio

29 metų amžiaus, vyras
Dviejų metų darbo patirtis įmonėje 'Norac' operatoriumi.,9 mėnesiai darbo Amazon.co.uk sandėlyje siuntinių klientams išvežiojimas su mikroautobusu.Metai laiko įmonėje "Panevėžio ryšių statyba" vairuotojo,vamzdžių klojėjo pareigose.Dabartinė darbovietė yra tarptautinių krovinių pervežimas europoje su autotraukiniu. Patirtis vairuojant sunkiansvorį transportą 1metai. Ieskau darbo po lietuvą,gali būti savivartis.
Išsaugoti
Karolis Dulinskas

Karolis Dulinskas iš Kauno

30 metų amžiaus, vyras
Turiu 6 metu autobuso vairuotojo patirti europoje , skandinavijoje.
Išsaugoti
Saulius Labeikis

Saulius Labeikis iš Utenos

52 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo stazas nuo 1985m. dirbau ivairiais automobiliais,daugiausia su 10-toniu sunkvezimiu veziojau prekes po lietuva,veliau krovinius po pabaltiji. paskutinius desimt metu dirbau norvegijoje. Kabu lietuviu,rusu kalbomis,susikalbu angliskai. Siuo metu turiu A,B.C vairuotojo kategorijas,reikalui esant issilaikyciau CEkategorija.Esu atsakingai ziurintis i darba,lengvai bendraujantis. domintu darbas lietuvoje arba uzsienyje,sunkvezimio,savivarcio ar cisternos vairuotoju.
Išsaugoti
Algirdas Pocius

Algirdas Pocius iš Raseinių

52 metų amžiaus, vyras
Vairuoju nuo 1988m,be avarijų
Išsaugoti
Aidas Verbyla

Aidas Verbyla iš Marijampolės

30 metų amžiaus, vyras
Be zalibgu iprociu. Atsakingas saziningas .
Išsaugoti
Aidas Verbyla

Aidas Verbyla iš Marijampolės

30 metų amžiaus, vyras
Be zalibgu iprociu. Atsakingas saziningas .
Išsaugoti
Virginijus Noruisis

Virginijus Noruisis iš Šiaulių

58 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo.Darbo ieškau Šiauliuose ir aplink ju, stažas virš 30 m.yra nuosavas automobilis.Esu punktualus,pareigingas.
Išsaugoti
Rimantas Ryliskis

Rimantas Ryliskis iš Kauno

55 metų amžiaus, vyras
Anksciau dirbau teisesaugoje.Paskutinius 10 metu dirbau vairuotojo ekspeditoriaus,taksi vairuotojo darba.Esu saziningas,pareigingas,lojalus.
Išsaugoti
Valerij Timofijuk

Valerij Timofijuk iš Utenos

31 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo Utenoje ar netoli Utenos turiu c kategorija + 95 kodas patirties su c kategorija neturiu
Išsaugoti
Virgilijus Nargėla

Virgilijus Nargėla iš Vilniaus

54 metų amžiaus, vyras
Laba diena Iėškau darbo vairuotojo. buvusiam darbe vežiojau įmonės viršininką. buvau atleistas pagal etatu mažinimą buvo atsisakytą vairuotoju parėigų. Baigiau Alantos žėmes ūkio mokykla agronomo įgijau specialybe. Gimęs 1965,12,08. Gėros fizines būkles gyvenu dabar Vilniuje. ėsu vėdęs turiu 2 pilnametės dukras . Kompiuteriu žinios pirminėi pagrindai. Esu dirbęs ir apskaitoje automobiliu kuro skaičiavimas su programą ir suvėdimas mėnesine ataskaitą.Mokaus profesionalo vairuotoju. ce ir d katėgorijas turiu B C katėgorijas . ir 95 Kodą galimą siūlyti darbą bet koki mano tel 868752130
Išsaugoti
Deividas Kucinskas

Deividas Kucinskas iš Vilniaus

27 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo Lietuvoje arba po pabalti turiu B,C,CE +95kodas tachografo kortele.
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Savivarčio vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm