Savivarčio vairuotojų CV

Naujausi savivarčio vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami savivarčio vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Modestas Kaltauskas

Modestas Kaltauskas iš Šilutės

51 metų amžiaus, vyras
Vairuuotojo traktorininko
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Saulius Čepaitis

Saulius Čepaitis iš Lietuvos

37 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo su C,C1 kategorijos sunkvežimiu.Turima 95 kodas,skaitmeninė vairuotojo tachografo kortelė. Esu darbštus,pareigingas,greitai priimantis svarbius sprendimus.Domina įvairios specifikos darbas su C,C1 kategorijos sunkvežimiais.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Mindaugas Repšas

Mindaugas Repšas iš Vilniaus

33 metų amžiaus, vyras
Ieskomas darbas vairuotojo domintu darbas nuo pirmadienio iki penktadienio jog savaitgaliai laisvi butu o jeigu kasdien namo gryzti is vis puiku butu. Darbo patirtis su fura,savivarciu,savivarciu plius tralas,sunkvezimis su manipuliatoriu.
Išsaugoti
Linas Blažonis

Linas Blažonis iš Švedijos

42 metų amžiaus, vyras
Nuo vaikystės domėjausi technika, ne tik jos valdymu, bet ir taisymu. Ilgus metus dirbau statybos sektoriuje su betonu ir stogų dangomis. Tačiau mano aistra stambiagabaričiai vilkikai. Turimos kategorijos: AM, B, B1, C, C1, BE, C1E, CE, 95 kodas. Patirties vairuoti tokią techniką įgijau Lietuvoje, tačiau ieškau tolimųjų reisų vairuotojo pozicijos.
Išsaugoti
Antanas Prižginas

Antanas Prižginas iš Kretingos

28 metų amžiaus, vyras
Triašio ar keturasio vairuotojo darbo, domintu ir prekių vežimas
Išsaugoti
Arendas Grinevicius

Arendas Grinevicius iš Panevėžio

38 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieskau vairuotojo darbo ,turiu c,ce +95koda
Išsaugoti
Rokas Stegvilas

Rokas Stegvilas iš Tauragės

25 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo LT Taurageje TURIU C-CE(95 koda ir vairuotojo kirtele. Turiu autokrautuvo pazymejima Noreciau su savivarcio masina. Patirties neturi. Esu gabus ir labai domiuosi technika.-galiu prisideti prie technikos remonto esu dirbes masinu ardyme. Esu punktalus. Sazinngas. Draugiskas - komunikabilus. Laukiu bet kokio pasiulymo. Kad ir nepastoviam laikotarpiui
Išsaugoti
Antanas Mitrikas

Antanas Mitrikas iš Panevėžio

57 metų amžiaus, vyras
Vilkikai su savivarte puspriekabe,žvyrui,skaldai. Galiu nakvoti kabinoje. Reisai ar trumpos kadencijos ES,be krovimo ir palečių keitimo rankomis,naktinių važiavimų ir krovimų. Ne mažiau 1200 eurų \mėn į rankas,jei Lietuvoje. ADR neturiu. Agentūroms - negaiškite laiko! Ačiū!
Išsaugoti
Saulius Levickas

Saulius Levickas iš Marijampolės

52 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. 6 metus dirbau Airijoje su cisternomis, šaldytuvais ir užuolaidinėm puspriekabėm.
Išsaugoti
Saulius Valteris

Saulius Valteris iš Mažeikių

37 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo gali būti maisto produktų isveziojimas siuntų pristatymas
Išsaugoti
Gintautas Ivoska

Gintautas Ivoska iš Šiaulių

60 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo Lietuvoje. Vairuotojo stazas 38 po vakaru europa 27 metai .
Išsaugoti
Petr Novikov

Petr Novikov iš Gargždų

59 metų amžiaus, vyras
Esu iš Gargždų miesto man 53 metai esu atsargos karininkas, ieškau nuolatinio darbo. Visa savo tarnybos laikotarpiu buvau atsakingas už sunkiųjų - lengvųjų transporto priemonių remonta ir priežiūrą, dokumentų tvarkymas, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su kitomis firmomis. Turiu vairuotojo paž. ,,B" ,,C'' 95 kodas, traktoristo paž. TR1: TR2: SZ;. Paskutinius metus dirbau mechaniko-tekėjo pareigose. Atsakingas už dokumentų tvarkymo, transporto priemonių remontą, bei sunkiųjų - lengvųjų technikos priežiūrą, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su firmomis. Kalbos lietuvių-rusų moku dirbti su kompiuterių, esu vadovavęs kolektyvui. ieškau vairuotojo darbo tik Lietuvoje - Klaipėda Gargždai
Išsaugoti
Remigijus Dudėnas

Remigijus Dudėnas iš Utenos

53 metų amžiaus, vyras
Esu išsilaikęs reikalingas kategorijas,tačiau nesu dirbęs vairuotoju,grižau prieš metus iš emigracijos.Norėčiau pabandyti šioje srityje dirbti.Galbūt atsirastų kokia įmonė,kuri geranoriškai paimtų pradžiai su apmokymu.Geriau žinoma ne su ilgomis kadencijomis
Išsaugoti
Virgilijus Šulskis

Virgilijus Šulskis iš Šiaulių

61 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darba,patirtis 33metai su ivairaus tonažo sunkvežimiais ir puspriekabemis,t.y.šaldytuvai,kietašones priekabos,puspriekabes,konteinerines puspriek.,cisternos biriu ir skystu kroviniu.laisvai kalbu rusiškai,susikalbu vokiskai.Žalingu iprociu neturiu.Taip pat turiu visas traktorininko kategorijas,pakrovejo,pakelejo galiojancius pažymejimus.
Išsaugoti
Vaida Lelevičienė

Vaida Lelevičienė

40 metų amžiaus, moteris
Kadangi labai patinka vairuoti, ieškau vairuotojo darbo. Esu komunikabili, paprasta, imli naujovėms ir nebijanti darbo. Oficialios vairuotojo patirties neturiu. Vyras turi įmonę taigi teko vairuoti ir tralą su priekaba ir savivarčius ir mikroautobusus.
Išsaugoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

29 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Dangirutis Banys

Dangirutis Banys iš Kėdainių

53 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo, žalingų įpročių neturiu.
Išsaugoti
Ramunas Krupinskas

Ramunas Krupinskas iš Klaipėdos

39 metų amžiaus, vyras
Atsakingas norintis tobuleti
Išsaugoti
Eimutis Žilinskas

Eimutis Žilinskas iš Panevėžio

33 metų amžiaus, vyras
Dviejų metų darbo patirtis įmonėje 'Norac' operatoriumi.,9 mėnesiai darbo Amazon.co.uk sandėlyje siuntinių klientams išvežiojimas su mikroautobusu.Metai laiko įmonėje "Panevėžio ryšių statyba" vairuotojo,vamzdžių klojėjo pareigose.Dabartinė darbovietė yra tarptautinių krovinių pervežimas europoje su autotraukiniu. Patirtis vairuojant sunkiansvorį transportą 1metai. Ieskau darbo po lietuvą,gali būti savivartis.
Išsaugoti
Karolis Dulinskas

Karolis Dulinskas iš Kauno

34 metų amžiaus, vyras
Turiu 6 metu autobuso vairuotojo patirti europoje , skandinavijoje.
Išsaugoti
12
Šiame sąraše pateikiami Savivarčio vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm