Bortinio sunkvežimio vairuotojų CV

Naujausi bortinio sunkvežimio vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami bortinio sunkvežimio vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Saulius Čepaitis

Saulius Čepaitis iš Lietuvos

36 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo su C,C1 kategorijos sunkvežimiu.Turima 95 kodas,skaitmeninė vairuotojo tachografo kortelė. Esu darbštus,pareigingas,greitai priimantis svarbius sprendimus.Domina įvairios specifikos darbas su C,C1 kategorijos sunkvežimiais.
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Mindaugas Repšas

Mindaugas Repšas iš Vilniaus

32 metų amžiaus, vyras
Ieskomas darbas vairuotojo domintu darbas nuo pirmadienio iki penktadienio jog savaitgaliai laisvi butu o jeigu kasdien namo gryzti is vis puiku butu. Darbo patirtis su fura,savivarciu,savivarciu plius tralas,sunkvezimis su manipuliatoriu.
Išsaugoti
Žydrūnas Dargenis

Žydrūnas Dargenis iš Mažeikių

48 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo patirtis 25 m.Dirbau kelių statybos įmonių,kelio pagrindų ruošimas,kelio šlavimas,sunkiasvorės technikos vežimas,volų užpilimas vandeniui.Atsakingas,darbštus.Vairuotojo kortelė,95 kodas.
Išsaugoti
Ignas Radzevicius

Ignas Radzevicius iš Anykščių

34 metų amžiaus, vyras
Vairuotojaus ekspeditoriaus darbo patirtis 7metai. Darbas su šaldymo puspriekabe 1 metai.EU. Darbas su uzuolaidine puspriekabe 5metai.EU. Darbas su sunkvėžimiu 1 metai po Lietuva. Dirbta Lietuva, Lenkija, Danija, Švedija, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Olandija, Belgija, Prancuzija, Ispanija, Kalbos Lietuviu, Anglu, Rusu. Lietuviu labai gerai, Anglu labai gerai, Rusu vidutiniškai.
Išsaugoti
Mindaugas Valinčius

Mindaugas Valinčius iš Kalvarijos

52 metų amžiaus, vyras
Nuo 1994 metų dirbau tuometiniuose ,,Elektros tinkluose" elektromontuotoju.Nuo2008 metų dirbu tarptautiniu reisų vairuotoju.Teko dirbti su kraninine gražimo mašina,kraniniu krautuvu(hidromanipuletoriumi).Ieškau darbo vairuotojo darbo Lietuvoje.
Išsaugoti
Petr Novikov

Petr Novikov iš Gargždų

58 metų amžiaus, vyras
Esu iš Gargždų miesto man 53 metai esu atsargos karininkas, ieškau nuolatinio darbo. Visa savo tarnybos laikotarpiu buvau atsakingas už sunkiųjų - lengvųjų transporto priemonių remonta ir priežiūrą, dokumentų tvarkymas, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su kitomis firmomis. Turiu vairuotojo paž. ,,B" ,,C'' 95 kodas, traktoristo paž. TR1: TR2: SZ;. Paskutinius metus dirbau mechaniko-tekėjo pareigose. Atsakingas už dokumentų tvarkymo, transporto priemonių remontą, bei sunkiųjų - lengvųjų technikos priežiūrą, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su firmomis. Kalbos lietuvių-rusų moku dirbti su kompiuterių, esu vadovavęs kolektyvui. ieškau vairuotojo darbo tik Lietuvoje - Klaipėda Gargždai
Išsaugoti
Vaida Lelevičienė

Vaida Lelevičienė

40 metų amžiaus, moteris
Kadangi labai patinka vairuoti, ieškau vairuotojo darbo. Esu komunikabili, paprasta, imli naujovėms ir nebijanti darbo. Oficialios vairuotojo patirties neturiu. Vyras turi įmonę taigi teko vairuoti ir tralą su priekaba ir savivarčius ir mikroautobusus.
Išsaugoti
Karolis Dulinskas

Karolis Dulinskas iš Kauno

34 metų amžiaus, vyras
Turiu 6 metu autobuso vairuotojo patirti europoje , skandinavijoje.
Išsaugoti
Sigitas Slezas

Sigitas Slezas iš Panevėžio

42 metų amžiaus, vyras
Esu saziningas stropus atsakingas,gerai apmokamo,kantrumas,8 metai
Išsaugoti
Regimantas Ilčiukas

Regimantas Ilčiukas iš Utenos

Vyras
Sveiki. Turiu B, C kategorijas.Galiu laikytis kitas.Esu atsakingas ,darbštus,patikimas darbuotojas.
Išsaugoti
Sigitas Tamosiunas

Sigitas Tamosiunas iš Vilniaus

63 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo elektriko
Išsaugoti
Petras Žemaitaitis

Petras Žemaitaitis iš Alytaus

57 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas, turintis daug patirties, be žalingų įpročių.
Išsaugoti
Algirdas Pocius

Algirdas Pocius iš Raseinių

56 metų amžiaus, vyras
Vairuoju nuo 1988m,be avarijų
Išsaugoti
Saulius Kupetis

Saulius Kupetis iš Plungės

52 metų amžiaus, vyras
Ieskau bet kokio vairuotojo darbo. Esu punktualus, atsakingas, pareigingas, darbstus. Galiu dirbti bet kur.
Išsaugoti
Rimantas Ryliskis

Rimantas Ryliskis iš Kauno

59 metų amžiaus, vyras
Anksciau dirbau teisesaugoje.Paskutinius 10 metu dirbau vairuotojo ekspeditoriaus,taksi vairuotojo darba.Esu saziningas,pareigingas,lojalus.
Išsaugoti
Remigijus Mickeviciud

Remigijus Mickeviciud iš Kauno

57 metų amžiaus, vyras
Ditbu nuo 1987,veziojau po lietuva maisto produktus,pramonines prekes,gaiviuosius gerimus,alu.5 metus dirbau Norvegijoje vairuotoju.
Išsaugoti
Valerij Timofijuk

Valerij Timofijuk iš Utenos

35 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo Utenoje ar netoli Utenos turiu c kategorija + 95 kodas patirties su c kategorija neturiu
Išsaugoti
Virgilijus Nargėla

Virgilijus Nargėla iš Vilniaus

58 metų amžiaus, vyras
Laba diena Iėškau darbo vairuotojo. buvusiam darbe vežiojau įmonės viršininką. buvau atleistas pagal etatu mažinimą buvo atsisakytą vairuotoju parėigų. Baigiau Alantos žėmes ūkio mokykla agronomo įgijau specialybe. Gimęs 1965,12,08. Gėros fizines būkles gyvenu dabar Vilniuje. ėsu vėdęs turiu 2 pilnametės dukras . Kompiuteriu žinios pirminėi pagrindai. Esu dirbęs ir apskaitoje automobiliu kuro skaičiavimas su programą ir suvėdimas mėnesine ataskaitą.Mokaus profesionalo vairuotoju. ce ir d katėgorijas turiu B C katėgorijas . ir 95 Kodą galimą siūlyti darbą bet koki mano tel 868752130
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Bortinio sunkvežimio vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm