Vairuotojų CV

Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai). Šie kandidatai ieško darbo, tad jeigu ieškote darbuotojo, tuomet galite rinktis ir pasiūlyti jiems darbą. Čia pateikiami visų sričių ir miestų kandidatų CV, taigi patikslinkite paiešką ir pasirinkite konkrečią sritį ar vietovę.
CV filtras
×
Ieškoti
Arunas Baliukevicius

Arunas Baliukevicius iš Jonavos

54 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo su mikroautobusu (iki 3,5 t.) , automobiliu (iki 3,5t) ar kitokiu automobiliu be priekabos .Tinka visokiausi variantai .Esu pasiruoses saziningai ir nepriekaistingai atlikineti reikalaujamas uzduotis ir vadovu nurodymus.Neturiu zalingu iprociu (nerukau ir nevartoju alkoholio visai).Dirbdamas noreciau gauti atlyginima atitinkanti darbo kruvi. Esu dirbes vairuotojumi -ekspeditoriumi po Lietuvos respl.,ant mokyklinio autobusiuko,vairuotoju -tiekeju
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Robertas Lucinavicius

Robertas Lucinavicius iš Širvintų

48 metų amžiaus, vyras
B. C kategorija 95 kodas
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Donatas Simutis

Donatas Simutis iš Lietuvos

35 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieškau vairuotojo darbo po Lietuvą. Šiuo metu neturiu patirties dirbant su CE kategorija, bet turiu patirties su c kategorija. Augau vairuotojų šeimoje todėl pasirinkau šią profesiją todėl darbas sioi sritį teikia malonumą, noriu išmokti ir greit mokiausi naujos veiklos.
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Algirdas Ratkus

Algirdas Ratkus iš Šiaulių

49 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo ekspeditoriaus darbo ISPANIJA-SKANDINAVIJA,ISPANIJA -BENELUX,LIETUVA-ISPANIJA-LIETUVA,ITALIJA-SKANDINAVIJA,ITALIJA-BENELUX.Su tentine priekaba ir EURO 6 VILKIKU.Esu atsakingas ir pareigingas vairuotojas.Dirbu tik pagal darbo or poilsio rezimo reglamenta.Patirtis 4 metai ITALIJA-SKANDINAVIJA,ITALIJA-UK linijose.Galima siulyti ir kitokius variantus.Moku rusu,ispanu kalbas beveik laisvai,anglu,italu, vokieciu kalbas silpnai,bet dedu pastangas ismokti geriau.Is imones laukiu pagarbaus elgesio su vairuotuoju,laiku ismokamo atlyginimo,is savo puses dedamas pastangas,kad darbas vyktu sklandziai ,kiek tas priklauso nuo vairuotojo.
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Julius Kelmas

Julius Kelmas iš Panevėžio

26 metų amžiaus, vyras
Nerukau, negeriu, noriu dirbt užsidirbt
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Gela Vardanashvili

Gela Vardanashvili iš užsienio

38 metų amžiaus, vyras
Draiver kamions
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Arunas Dainys

Arunas Dainys iš Utenos

40 metų amžiaus, vyras
Gerai apmokomo vairuotojo darbo.darbstus atsakingas tvarkingas vairuotojas.darbas po lietuva arba skandinavija ratais
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Artūras Šuliokas

Artūras Šuliokas iš Jonavos

36 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo su c kategorija, praktikos turiu, 95 koda taip pat turiu
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Mindaugas Sapranavicius

Mindaugas Sapranavicius

45 metų amžiaus, vyras
Ieskau darbo su didziakube ratais lt-eu-lt vienvieciane ekipaze.pageidautina kriptis ispanija,portugalija.galiu rinkti dalinius krovinius.kalbu ispanu,rusu,lenku kalbomis kas lliecia darba eu tenka bedrauti ir spreti klausimus kaip iseina bet susitvarkidavau.patirtis nuo 2008metu.vairavau ivairia technika ir ivairiose valstybese.norvegivos siaureje nebuvau tai ir nesisiulau vazuoti i tenai.ADR neturiu.pageidaujamas atligis 75epara nuo isvykimo is bazes iki raktu pridavimo mechanikui.Galeciau padirbeti ir trumpom kadencijom daugiausiu 4savaites.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Vytautas Valiukėnas

Vytautas Valiukėnas iš Klaipėdos

31 metų amžiaus, vyras
Esu 31 metų, be žalingų įpročių, stropus, darbštus, tvarkingas vyras. Mane domintų vairuotojo darbas, esu išsilaikęs C-kat. CE-kat. Ir 95 kodą, turiu tachografo kortelę. Galiu būti kaip pakaitinis vairuotojas, arba išvykti neilgiems reisams iki 14d. Esu iš Klaipėdos. TEL. +37068740101
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Mindaugas Aleknavičius

Mindaugas Aleknavičius iš Vilniaus

49 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu atsakingas, atkaklus, vertinu šeimą, kolektyvą kuriame dirbu, nesvetimas humoro jausmas, gebu priimti sprendimus,esu mąstantis žmogus. Patirtis Vokietijos vidaus rinkoje.Ieškau darbo, po Lietuvą, ratais po Pabaltijį ar LT-S-LT. Esu tvarkingas, todėl noriu dirbti švariame ir tvarkingame automobilyje. Darbas gali būti ir su negabaritiniais kroviniais. Išsilavinimas aukštasis.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Giedrius Pridotkas

Giedrius Pridotkas

46 metų amžiaus, vyras
Esu Savarankiškas, pareigingas, atsakingas, neturiu žalingų įpročių. Dirbau su šaldytuvu, savivarčiu sunkvežimiu, autobusais. Man 46 m. Visos kategorijos. 95 kodas. Ieškau darbo važinėti Lietuvos keliais. Domintų autobuso vairavimas, darbas savivarčiu sunkvežimiu. 869833983
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Darius Baranauskas

Darius Baranauskas iš Lietuvos

30 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo ce kat 95 kodas vairuotojo kortele. Be patirties atsakingas darbstus
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Raimondas Zakutauskas

Raimondas Zakutauskas iš Raseinių

53 metų amžiaus, vyras
Ilgalaikė darbo patirtis EU, GB. Be žalingų įpročių. Esu pareigingas, sąžiningas, reiklus.Gebu susikalbėti angliškai arba vokiškai pasikrovimų ir išsikrovimų metu. Ieškau gerai apmokamo darbo reisais LT-EU-LT arba LT-GB-LT.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Arvydas Žilinskas

Arvydas Žilinskas iš Alytaus

45 metų amžiaus, vyras
Krovininius automobilius vairuoju apie 20 metų. Per tą laiką nepatyriau nei vienos rimtos avarijos. Mėgstu pedantišką tvarką ir punktualumą. Nerūkau ir praktiškai nevartoju jokių alhogolinių gėrimų. Turiu patirties organizuojant ir planuojant darbus.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Jonas Lubys

Jonas Lubys

19 metų amžiaus, vyras
Langai orientuojuosi vidutines anglų kalbos žinios
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Marius Gurtajus

Marius Gurtajus iš Rokiškio

43 metų amžiaus, vyras
Patirtis 2men LT, 2men LT-IT
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vitalijus Tauškela

Vitalijus Tauškela iš Panevėžio

57 metų amžiaus, vyras
Ieškau vilkiko vairuotojo darbo po Lietuvą. Gali būti reisai ratais, trumpos komandiruotės iki 5 dienų. Esu pareigingas,gerai išmanatis šį darbą. Kalbos:Lietuvių,rusų,anglų(susikalbu darbo klausimais) Darbo stažas nuo 1993m.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Edvinas Breimelis

Edvinas Breimelis iš Panevėžio

47 metų amžiaus, vyras
Esu 47 metų vyras, turintis darbo patirties darbui komandoje ir vadovavimo jai. Neturiu žalingų įpročių, mėgstu vairuoti, keliauti bei susipažinti su naujais žmonėmis. Mėgstu tikslumą, planavimą, todėl esu pareingingas, atsakingas ir punktualus.Turiu patirties krovinių ir siuntų gabenimo į Eu ir Lt. Galiojantis 95kodas, Vairuotojo kortelė
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Petr Novikov

Petr Novikov iš Gargždų

53 metų amžiaus, vyras
Esu iš Gargždų miesto man 53 metai esu atsargos karininkas, ieškau nuolatinio darbo. Visa savo tarnybos laikotarpiu buvau atsakingas už sunkiųjų - lengvųjų transporto priemonių remonta ir priežiūrą, dokumentų tvarkymas, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su kitomis firmomis. Turiu vairuotojo paž. ,,B" ,,C'' 95 kodas, traktoristo paž. TR1: TR2: SZ;. Paskutinius metus dirbau mechaniko-tekėjo pareigose. Atsakingas už dokumentų tvarkymo, transporto priemonių remontą, bei sunkiųjų - lengvųjų technikos priežiūrą, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su firmomis. Kalbos lietuvių-rusų moku dirbti su kompiuterių, esu vadovavęs kolektyvui. ieškau vairuotojo darbo tik Lietuvoje - Klaipėda Gargždai
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą