Keleivių pavežėjų CV

Naujausi keleivių pavežėjų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami keleivių pavežėjų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Ernestas Pamakštys

Ernestas Pamakštys iš Utenos

33 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo Utenoje. Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Išsaugoti
Remigijus Bac

Remigijus Bac iš Kauno

36 metų amžiaus, vyras
IESKAU VAIRUOTOJO KURJERIO EKSPEDITORIAUS DARBO VAIRUOTOJU DIRBU JAU 6metai
Išsaugoti
Klaudijus Milašius

Klaudijus Milašius iš Šiaulių

29 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas, imlus ir komunikabilus. Gebu greitai prisitaikyti ir perprasti darbo reikalavimus, todėl man nereikalingi nurodymai kiekviename žingsnyje. Esu malonus, puikiai išmanau bendravimo su klientais ir šypsenos svarbą bei pagrindines taisykles, kalbu taisyklinga lietuvių kalba. Nebijau didelio krūvio, esu greito tempo, todėl gebu suderinti darbo greitį ir kokybę. Vertinu tvarką, švarą, darnų kolektyvo darbą.Daug domiuosi apie automobilių mechaniką.Turiu vairuotojo-ekspeditoriaus ir DPD siuntų kurjerio patirties apie 2 metus.
Išsaugoti
Rytis Alisauskas

Rytis Alisauskas iš Vilniaus

25 metų amžiaus, vyras
Sveiki, esu vairuotojas jau ilga laika dirbantis su pavežėjimo veikla.Vairuoju Mercedes benz S350 (w221).Teikiu pavežėjimo paslaugas Vilniuje ir Kaune ( galimi ir tolimi užsakymai ).Kalbu Lietuviu k. ,Anglu k., Ir šiek teik suprantu Rusu k.
Išsaugoti
Klaidas Sacnevas

Klaidas Sacnevas iš Panevėžio

30 metų amžiaus, vyras
Kurjierio, taksi vairuotojo, pavežėjo.
Išsaugoti
Arnas Martinas

Arnas Martinas iš Vilniaus

50 metų amžiaus, vyras
Normalus,patikimas,saziningas be zalingu iprociu Baiges apsaugos darbuotojo kursus Ieskau vairuotojo,asmeninio vairuotojo,pavezejo darbo
Išsaugoti
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius iš Tauragės

59 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu gana komunikabilus, bendraujantis. Galiu dirbti kolektyve. Stengiuosi prižiūrėti transporto priemonę .Šioje srityje patirties nelabai turiu, bet esu pasiruošęs įgyvendinti darbdavio pavedimus.
Išsaugoti
Nerijus Kontenis

Nerijus Kontenis iš Mažeikių

50 metų amžiaus, vyras
Ieskau mikroautobuso ar pavezejo darbo. Galima siulyti ir kitus vairuotojo darbus . Vairuoju jau 25m. Saziningas ir bendraujantis.
Išsaugoti
Justinas Makusa

Justinas Makusa iš Kauno

25 metų amžiaus, vyras
Sveiki, ieškau vairuotojo darbo. Galiu vairuoti ilgą laiką be poilsio. Geri vairavimo įgūdžiai. Maloniai bendrauju su klientais bei bendradarbiais.
Išsaugoti
Ramunas Bertulis

Ramunas Bertulis iš Šiaulių

51 metų amžiaus, vyras
Darbštus. Rupestingas.
Išsaugoti
Alekdandr Zigunov

Alekdandr Zigunov iš Vilniaus

45 metų amžiaus, vyras
Tsksi,kuriero,vairuotoja
Išsaugoti
Rimantas Ryliskis

Rimantas Ryliskis iš Kauno

59 metų amžiaus, vyras
Anksciau dirbau teisesaugoje.Paskutinius 10 metu dirbau vairuotojo ekspeditoriaus,taksi vairuotojo darba.Esu saziningas,pareigingas,lojalus.
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Keleivių pavežėjų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm