Tolimųjų reisų vairuotojų CV

Naujausi tolimųjų reisų vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami tolimųjų reisų vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Saulius Čepaitis

Saulius Čepaitis iš Lietuvos

36 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo su C,C1 kategorijos sunkvežimiu.Turima 95 kodas,skaitmeninė vairuotojo tachografo kortelė. Esu darbštus,pareigingas,greitai priimantis svarbius sprendimus.Domina įvairios specifikos darbas su C,C1 kategorijos sunkvežimiais.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Narvydas Zarauskas

Narvydas Zarauskas iš Alytaus

40 metų amžiaus, vyras
Ieškau CE kategorijos vairuotojo darbo. Su CE kategorija patirtis daugiau nei metai. Važinėjau tik po Vokietiją. Šiuo metu dirbau apie 7 mėnesius su C kategorija. Domina darbas kadencijomis ir ratais. Bendra patirtis su sunkvežimiais daugiau nei 2 metai.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Sergiy Olefir

Sergiy Olefir

Vyras
Ieškau tolimųjų reisų vairuotojo darbo. Esu Ukrainos pilietis. Tolimųjų reisų vairuotojų dirbu nuo 1999 m. Lietuvoje nuo 2015 m. Turiu reikiamas kategorijas, 95 kodą, tachografo kortelę.
Išsaugoti
Linas Blažonis

Linas Blažonis iš Švedijos

42 metų amžiaus, vyras
Nuo vaikystės domėjausi technika, ne tik jos valdymu, bet ir taisymu. Ilgus metus dirbau statybos sektoriuje su betonu ir stogų dangomis. Tačiau mano aistra stambiagabaričiai vilkikai. Turimos kategorijos: AM, B, B1, C, C1, BE, C1E, CE, 95 kodas. Patirties vairuoti tokią techniką įgijau Lietuvoje, tačiau ieškau tolimųjų reisų vairuotojo pozicijos.
Išsaugoti
Rolandas Zaranka

Rolandas Zaranka iš Vilniaus

Vyras
Vairuotojas
Išsaugoti
Ramunas Kiela

Ramunas Kiela iš Panevėžio

44 metų amžiaus, vyras
Domina tolimuju reisu vairuotojo darbas,tiek uzsienija tiek Lietuvoja.Patirtis europoja vieneri metai,pabaltijoja taipogi apie metai.Patirtis tik su tentine puspriekabe,bet reikalui esant galiu ir kitais sastatais makintis.Kalbu Lietuviu laisvai ,Rusu laisvai,susikalbu ir Anglu kas susija su darbu.
Išsaugoti
Mantė Grigutienė

Mantė Grigutienė iš Joniškio

36 metų amžiaus, moteris
Be žalingų įpročių, anglų bei rusų kalbos pagrindai, 95 kodas. Patirties neturiu
Išsaugoti
Aleksandras Petrovskis

Aleksandras Petrovskis iš Vilniaus

39 metų amžiaus, vyras
Jieškau vairuotojo darbo su CE uzsienija . Gali but voketija su vokiška sutarti. Arba anglija
Išsaugoti
Valdas Linda

Valdas Linda iš Panevėžio

59 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo, siūlyti įvairius pasiūlymus. turiu B,C,D,E kategorijas, 95 kodą, užsienio draudimo kortelę, vairuotojo kortelę, patirtį.
Išsaugoti
Arvydas Žilinskas

Arvydas Žilinskas iš Alytaus

50 metų amžiaus, vyras
Krovininius automobilius vairuoju apie 20 metų. Per tą laiką nepatyriau nei vienos rimtos avarijos. Mėgstu pedantišką tvarką ir punktualumą. Nerūkau ir praktiškai nevartoju jokių alhogolinių gėrimų. Turiu patirties organizuojant ir planuojant darbus.
Išsaugoti
Giedrius Jonušas

Giedrius Jonušas iš Kauno

43 metų amžiaus, vyras
Esu draugiskas,darbstus,laisvai bendraujantis,nebijantis darbo.Ieskau darbo ratais LT-EU-LT,po Lietuva,po Pabaltiji.Patirtis po EU apie 3metus
Išsaugoti
Tomas Vairuotojas

Tomas Vairuotojas iš Vilniaus

41 metų amžiaus, vyras
35 metų vyras be žalingų įpročių, turintis aukštąjį išsilavinimą ieško pastovaus vairuotojo darbo DVIVAIRIAME EKIPAŽE su šaldytuvu, cisterna, autovežiu ar tentu. Turiu CE kategoriją, ADR-4, 95 kodą, Tachografo kortelę, Baltarusišką ir Rusišką metinę darbo vizą. Kalbos: Lietuvių, Rusų, Lenkų, Anglų minimaliai Vairuotojo patirtis su dujine cisterna Lietuva - Ukraina - Lietuva ir Šaldytuvu Olandija-Rusija (gėlės) P.S. Jeigu neatsiliepiu ar telefonas yra išjungtas, tai esu išvykes. Prašau palikit žinutę elektroniniu paštu. Ačiū! KONTAKTAI vairuotojas.eu@gmail.com +37069475781
Išsaugoti
Sergejus R

Sergejus R iš Klaipėdos

51 metų amžiaus, vyras
Ilgametė darbo patirtis europoje, kalbos: vokieciu-stipriai, anglu-susikalbu, rusu-laisvai, patirtis su konteineriais po Belgijos, Olandijos uostus, Norvegijoje su šaldytuvu, patirtis su prikabinamu prie priekabos forkliftu, domintu labiau darbas ratais, jei kadencijom tai keitimai su busu turetu buti apmokami, pageidaujamas atlyginimas nuo 80€, savo darba ismanau, galimos rekomendacijos
Išsaugoti
Jakštas Romualdas

Jakštas Romualdas iš Tauragės

53 metų amžiaus, vyras
20 metų patirtis gabenant krovinius EU - RUS.Turiu Rus By vizas.Ieškau darbo ratais.Per 20 metu dirbau tik dviejuose transporto firmose.
Išsaugoti
Minvydas Sriubenas

Minvydas Sriubenas iš Palangos

61 metų amžiaus, vyras
Noreciau igyti patirties ir dirbti vilkiko vairuotoju.Esu saziningas,atsakingas,punktualus.Turiu igamete B kategorijos vairavimo patirti Europoje ir Anglijoje.Galimos komandiruotes.Lankstus darbo grafikas butu privalumas.Turiu 95 koda keleiviu ir kroviniu vezimo,vairuotojo kortele.Nuobaudu nera.
Išsaugoti
Virgilijus Šulskis

Virgilijus Šulskis iš Šiaulių

61 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darba,patirtis 33metai su ivairaus tonažo sunkvežimiais ir puspriekabemis,t.y.šaldytuvai,kietašones priekabos,puspriekabes,konteinerines puspriek.,cisternos biriu ir skystu kroviniu.laisvai kalbu rusiškai,susikalbu vokiskai.Žalingu iprociu neturiu.Taip pat turiu visas traktorininko kategorijas,pakrovejo,pakelejo galiojancius pažymejimus.
Išsaugoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

29 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Adas Ustinavicius

Adas Ustinavicius iš Kauno

Vyras
Ieškau vairuotojo darbo, esu atsakingas, megstantis naujus išukius, neturiu žalingų įpročiu
Išsaugoti
Albertas Letkauskas

Albertas Letkauskas iš Kretingos

49 metų amžiaus, vyras
Patirtis 7m.kalbos rusu laisvai,siektiek suprantu anglu.vokieciu.atlyginimas nuo 80euru uz para.
Išsaugoti
Mindaugas Lasevičius

Mindaugas Lasevičius iš Elektrėnų

57 metų amžiaus, vyras
Jieškau darbo ratais LT-EU.Be žalingu ipročiu.Šiuo metu dyrbu,tačiau pakeisčiau i geriau apmokama darba.
Išsaugoti
12
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Tolimųjų reisų vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm