Darbo skelbimo įvedimas - nemokamai

Džiaugiamės pranešdami, kad darbdaviai iki 2019 m. darbo pasiūlymus skelbia nemokamai!

Darbdaviams

Raskite vairuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą vairuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Naujausi CV
Genadijus Dulka

Genadijus Dulka

50 m., Vilnius
Dirbes 12metu po eu. Turiu 95 koda ir vairuotoja kortele. Per 30 metu neturejas jokiu incidentu. Jeskau darbo po LT arba baltijas salis.
Prieš 1 d.
Giedrius Jonušas

Giedrius Jonušas

38 m., Kaunas
Esu draugiskas,darbstus,laisvai bendraujantis,nebijantis darbo.Ieskau darbo ratais LT-EU-LT,po Lietuva,po Pabaltiji.Patirtis po EU apie 3metus
Prieš 2 d.
Miroslav Legacinskij

Miroslav Legacinskij

35 m., Vilnius
Ieskau vairuotojo darbo, tolimu reisu nesiulyti,max pabaltijos salis. Dirbes su puspriekabem,autotraukiniais,autobusais.
Prieš 2 d.
Tomas Vairuotojas

Tomas Vairuotojas

35 m., Vilnius
35 metų vyras be žalingų įpročių, turintis aukštąjį išsilavinimą ieško pastovaus vairuotojo darbo DVIVAIRIAME EKIPAŽE su šaldytuvu, cisterna, autovežiu ar tentu. Turiu CE kategoriją, ADR-4, 95 kodą, Tachografo kortelę, Baltarusišką ir Rusišką metinę darbo vizą. Kalbos: Lietuvių, Rusų, Lenkų, Anglų minimaliai Vairuotojo patirtis su dujine cisterna Lietuva - Ukraina - Lietuva ir Šaldytuvu Olandija-Rusija (gėlės) P.S. Jeigu neatsiliepiu ar telefonas yra išjungtas, tai esu išvykes. Prašau palikit žinutę elektroniniu paštu. Ačiū! KONTAKTAI vairuotojas.eu@gmail.com +37069475781
Prieš 4 d.
Oleg Semenenko

Oleg Semenenko

39 m., Klaipėda
Jeskau vairotojo darbo
Prieš 6 d.
Vladimir Jakimanskij

Vladimir Jakimanskij

23 m., Klaipėda
Aš esu atsakingas, patikimas, be žalingu įpročiu. Mėgstu bendrauti, esu komunikabilus. Patinka vairuoti, teko vairuoti užsienije , lengvai pernešu ilgas keliones.
Prieš 6 d.