Darbo skelbimo įvedimas - nemokamai

Džiaugiamės pranešdami, kad darbdaviai iki 2019 m. darbo pasiūlymus skelbia nemokamai!

Darbdaviams

Raskite vairuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą vairuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Naujausi CV
Darius Baranauskas

Darius Baranauskas

30 m., Lietuva
Ieskau vairuotojo darbo ce kat 95 kodas vairuotojo kortele. Be patirties atsakingas darbstus
Prieš 4 d.
Raimondas Zakutauskas

Raimondas Zakutauskas

53 m., Raseiniai
Ilgalaikė darbo patirtis EU, GB. Be žalingų įpročių. Esu pareigingas, sąžiningas, reiklus.Gebu susikalbėti angliškai arba vokiškai pasikrovimų ir išsikrovimų metu. Ieškau gerai apmokamo darbo reisais LT-EU-LT arba LT-GB-LT.
Prieš 2 sav.
Vytautas Valiukėnas

Vytautas Valiukėnas

31 m., Klaipėda
Esu 31 metų, be žalingų įpročių, stropus, darbštus, tvarkingas vyras. Mane domintų vairuotojo darbas, esu išsilaikęs C-kat. CE-kat. Ir 95 kodą. Patirties kol kas dar neturiu, bet labai norėčiau jos įgyti. Darbo laikas nėra svarbus, svarbiausia, kad galėčiau suderinti grafiką 3/3 savaitės. Nes pagrindinį darbą turiu, tad ieškau papildomo (vairuotojo) darbo per savo laisvą laiką. Domina įvairūs variantai. Esu iš Klaipėdos. TEL. +37068740101
Prieš 1 mėn.
Jonas Lubys

Jonas Lubys

19 m.
Langai orientuojuosi vidutines anglų kalbos žinios
Prieš 1 mėn.
Vitalijus Tauškela

Vitalijus Tauškela

57 m., Panevėžys
Ieškau vilkiko vairuotojo darbo po Lietuvą. Gali būti reisai ratais, trumpos komandiruotės iki 5 dienų. Esu pareigingas,gerai išmanatis šį darbą. Kalbos:Lietuvių,rusų,anglų(susikalbu darbo klausimais) Darbo stažas nuo 1993m.
Prieš 1 mėn.
Edvinas Breimelis

Edvinas Breimelis

47 m., Panevėžys
Esu 47 metų vyras, turintis darbo patirties darbui komandoje ir vadovavimo jai. Neturiu žalingų įpročių, mėgstu vairuoti, keliauti bei susipažinti su naujais žmonėmis. Mėgstu tikslumą, planavimą, todėl esu pareingingas, atsakingas ir punktualus.Turiu patirties krovinių ir siuntų gabenimo į Eu ir Lt. Galiojantis 95kodas, Vairuotojo kortelė
Prieš 1 mėn.