Darbo skelbimo įvedimas - nemokamai

Džiaugiamės pranešdami, kad darbdaviai iki 2020 m. darbo pasiūlymus skelbia nemokamai!

Darbdaviams

Raskite vairuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą vairuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Naujausi CV
Egidijus Bliudzius

Egidijus Bliudzius

37 m., Anglija
Ieskau vairuotojo darbo c+E turiu Full driver license Kalbu angliskai
Prieš 2 sav.
Mamertas Bobrovas

Mamertas Bobrovas

32 m., Vilnius
Vairuotojo, kroviniu vezimas po europa.
Prieš 1 mėn.
Robertas Lucinavicius

Robertas Lucinavicius

48 m., Širvintos
B. C kategorija 95 kodas
Prieš 2 mėn.
Donatas Simutis

Donatas Simutis

35 m., Lietuva
Sveiki ieškau vairuotojo darbo po Lietuvą. Šiuo metu neturiu patirties dirbant su CE kategorija, bet turiu patirties su c kategorija. Augau vairuotojų šeimoje todėl pasirinkau šią profesiją todėl darbas sioi sritį teikia malonumą, noriu išmokti ir greit mokiausi naujos veiklos.
Prieš 2 mėn.
Algirdas Ratkus

Algirdas Ratkus

49 m., Šiauliai
Ieskau vairuotojo ekspeditoriaus darbo ISPANIJA-SKANDINAVIJA,ISPANIJA -BENELUX,LIETUVA-ISPANIJA-LIETUVA,ITALIJA-SKANDINAVIJA,ITALIJA-BENELUX.Su tentine priekaba ir EURO 6 VILKIKU.Esu atsakingas ir pareigingas vairuotojas.Dirbu tik pagal darbo or poilsio rezimo reglamenta.Patirtis 4 metai ITALIJA-SKANDINAVIJA,ITALIJA-UK linijose.Galima siulyti ir kitokius variantus.Moku rusu,ispanu kalbas beveik laisvai,anglu,italu, vokieciu kalbas silpnai,bet dedu pastangas ismokti geriau.Is imones laukiu pagarbaus elgesio su vairuotuoju,laiku ismokamo atlyginimo,is savo puses dedamas pastangas,kad darbas vyktu sklandziai ,kiek tas priklauso nuo vairuotojo.
Prieš 2 mėn.
Gela Vardanashvili

Gela Vardanashvili

38 m., Užsienis
Draiver kamions
Prieš 3 mėn.