Vairuotojų, ekspeditorių CV

Naujausi vairuotojų, ekspeditorių CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami vairuotojų, ekspeditorių CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Mantė Grigutienė

Mantė Grigutienė iš Joniškio

34 metų amžiaus, moteris
Be žalingų įpročių, anglų bei rusų kalbos pagrindai, 95 kodas. Patirties neturiu
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Vladimir Jakimanskij

Vladimir Jakimanskij iš Klaipėdos

26 metų amžiaus, vyras
Dirbau Vlantanoi, Titan transport, Lekpas. Ęsu atsakingas , komunikabilus, be žalingų įpročių. eskou vairotojo darba
Išsaugoti
Giedrius Tomkevicius

Giedrius Tomkevicius iš Anykščių

37 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo
Išsaugoti
Klaudijus Milašius

Klaudijus Milašius iš Šiaulių

26 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas, imlus ir komunikabilus. Gebu greitai prisitaikyti ir perprasti darbo reikalavimus, todėl man nereikalingi nurodymai kiekviename žingsnyje. Esu malonus, puikiai išmanau bendravimo su klientais ir šypsenos svarbą bei pagrindines taisykles, kalbu taisyklinga lietuvių kalba. Nebijau didelio krūvio, esu greito tempo, todėl gebu suderinti darbo greitį ir kokybę. Vertinu tvarką, švarą, darnų kolektyvo darbą.Daug domiuosi apie automobilių mechaniką.Turiu vairuotojo-ekspeditoriaus ir DPD siuntų kurjerio patirties apie 2 metus.
Išsaugoti
Anželika Gladčenko

Anželika Gladčenko iš Vilniaus

45 metų amžiaus, moteris
Turiu vairuotojo pažymėjimą B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE, D1E, DE.2012 KVALIFIKACINIS PAŽYMĖJIMAS (95 kodas)trasporto priemonių kroviniams ir keleiviams vežti. ADR pažymejimas. Vairavimo stažas nuo 1998m. 16 metų. -Darbo pobūdis:. Planavimas, darbo organizavimas, saugus keleivių ir krovinių vežimas, dokumentų tvarkimas - Man svarbu: - sąžiningumas, dialogas, kompromisas, saugumas. Ieškau vairuotojo darbo. TIK NE TOLIMŲJŲ REISŲ!
Išsaugoti
Arnas Martinas

Arnas Martinas iš Vilniaus

48 metų amžiaus, vyras
Normalus,patikimas,saziningas be zalingu iprociu Baiges apsaugos darbuotojo kursus Ieskau vairuotojo,asmeninio vairuotojo,pavezejo darbo
Išsaugoti
Artūras Šuliokas

Artūras Šuliokas iš Jonavos

38 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo su c kategorija, praktikos turiu, 95 koda taip pat turiu
Išsaugoti
Darius Baranauskas

Darius Baranauskas iš Lietuvos

33 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo ce kat 95 kodas vairuotojo kortele. Be patirties atsakingas darbstus
Išsaugoti
Edvinas Breimelis

Edvinas Breimelis iš Panevėžio

50 metų amžiaus, vyras
Esu 47 metų vyras, turintis darbo patirties darbui komandoje ir vadovavimo jai. Neturiu žalingų įpročių, mėgstu vairuoti, keliauti bei susipažinti su naujais žmonėmis. Mėgstu tikslumą, planavimą, todėl esu pareingingas, atsakingas ir punktualus.Turiu patirties krovinių ir siuntų gabenimo į Eu ir Lt. Galiojantis 95kodas, Vairuotojo kortelė
Išsaugoti
Remigijus Dudėnas

Remigijus Dudėnas iš Utenos

51 metų amžiaus, vyras
Esu išsilaikęs reikalingas kategorijas,tačiau nesu dirbęs vairuotoju,grižau prieš metus iš emigracijos.Norėčiau pabandyti šioje srityje dirbti.Galbūt atsirastų kokia įmonė,kuri geranoriškai paimtų pradžiai su apmokymu.Geriau žinoma ne su ilgomis kadencijomis
Išsaugoti
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius iš Tauragės

56 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu gana komunikabilus, bendraujantis. Galiu dirbti kolektyve. Stengiuosi prižiūrėti transporto priemonę .Šioje srityje patirties nelabai turiu, bet esu pasiruošęs įgyvendinti darbdavio pavedimus.
Išsaugoti
Modestas Ilkinas

Modestas Ilkinas iš Lazdijų

28 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo
Išsaugoti
Ramunas Krupinskas

Ramunas Krupinskas iš Klaipėdos

36 metų amžiaus, vyras
Atsakingas norintis tobuleti
Išsaugoti
Eimutis Žilinskas

Eimutis Žilinskas iš Panevėžio

30 metų amžiaus, vyras
Dviejų metų darbo patirtis įmonėje 'Norac' operatoriumi.,9 mėnesiai darbo Amazon.co.uk sandėlyje siuntinių klientams išvežiojimas su mikroautobusu.Metai laiko įmonėje "Panevėžio ryšių statyba" vairuotojo,vamzdžių klojėjo pareigose.Dabartinė darbovietė yra tarptautinių krovinių pervežimas europoje su autotraukiniu. Patirtis vairuojant sunkiansvorį transportą 1metai. Ieskau darbo po lietuvą,gali būti savivartis.
Išsaugoti
Adas Ustinavicius

Adas Ustinavicius iš Kauno

Vyras
Ieškau vairuotojo darbo, esu atsakingas, megstantis naujus išukius, neturiu žalingų įpročiu
Išsaugoti
Gytis Kavaliauskas

Gytis Kavaliauskas iš Kauno

25 metų amžiaus, vyras
Laba diena, Mėgstu vairuoti , esu kordinuotas, punktualus nebijantis naujovių, moku dirbti komandoje. Turiu 2,6 m. B kategorijos teises bei aukštąjį isilavinimą.
Išsaugoti
Mantvydas Uldukis

Mantvydas Uldukis iš Vilniaus

32 metų amžiaus, vyras
Esu imlus vaikinas, greitai mokausi. Turiu krautuvo teises ir patirties vairuojant ji. Dirbes su CE kategorija taip pat turiu patirties. Turiu taip pat ir 95 koda bei tachografo kortele.
Išsaugoti
Edgaras Paškevičius

Edgaras Paškevičius iš Kauno

32 metų amžiaus, vyras
Sveiki! Ieškau vairuotojo darbo savaitgaliais! Turiu patirties prekių pristatyme su autobusiuku, važinėjau po Vilnių po Kauną, darbo nebijau. Turiu automobilį, atvykti galiu bet kur Kaune ar rajone. Stažas jau 11 metu, krovinys bus saugus :) turiu auto krautuvo pažymėjimą. Domina įvairūs pasiūlymai, esu patikimas žmogus, į darbą žiūriu atsakingai, jei reikia dirbti-aš dirbu
Išsaugoti
Egidijus Lileikas

Egidijus Lileikas iš Šiaulių

37 metų amžiaus, vyras
Ieško vairuotojo, autokrautuvo vairuotojo, darbo. Turiu vairuotojo paž. (B, C kat.), autokrautuvo vairuotojo paž., 95 kodą, sk. kortelę. Esu komunikabilus,greitai orientuojuosi į darbą, neturintis žalingų įpročių.
Išsaugoti
Gintaras Ramanauskas

Gintaras Ramanauskas iš Klaipėdos

55 metų amžiaus, vyras
Esu visą laiką dirbęs eismo organizavimo, saugaus eismo srityse, vykdžiau saugaus eismo švietėjišką veiklą. Turiu aukštąjį automobilių technikos inžinieriaus–mechaniko išsilavinimą. Kadangi po įmonės reorganizacijos, panaikinus funkcijas ir etatą likau be darbo, norėčiau darbuotis su transportu vairuotojų. Vairuotojo patirtis didžiulė, tačiau su krovininiu transportu ar autobusais minimali. Tačiau yra didžiulis potraukis išbandyti save vairuotojo darbe. Šiuo metu darbo biržos siuntimu baiginėju D kategorijos vairuotojų kursus ir 95 kodą. Visas kitas kategorijas vairuoti transporto priemones turiu seniai. Esu komunikabilus, su tariantis su kolektyvų, nebijantis naujų iššūkių.
Išsaugoti
12
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų, ekspeditorių CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm