Transporto vairuotojų CV

Naujausi transporto vairuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami transporto vairuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
CV filtras
×
Ieškoti
Vladimir Jakimanskij

Vladimir Jakimanskij iš Klaipėdos

24 metų amžiaus, vyras
Aš esu atsakingas, patikimas, be žalingu įpročiu. Mėgstu bendrauti, esu komunikabilus. Patinka vairuoti, teko vairuoti užsienije , lengvai pernešu ilgas keliones.
Išsaugoti
Remigijus Simanauskis

Remigijus Simanauskis iš Klaipėdos

38 metų amžiaus, vyras
Esu sąžiningas, atsakingas, komunikabilus, nekonfliktiškas, veiklus, punktualus, stengiuosi darbe tobulėti ir siekti optimaliausio rezultato. Daugiausiai praktinės patirties turiu vairuojant sunkiasvorius krovininius automobilius Skandinavijos šalyse, tačiau nebijau iššūkių išbandyti save, bei siekti geriausio profesinio meistriškumo ir kitokio darbo srityse, tai įrodo ir mano turimi kvalifikacijos pažymėjimai. Prisijungęs prie Jūsų įmonės puikiai sugebėčiau įsilieti į kolektyvą bei prisidėti prie sėkmingų įmonės tikslų bei vizijos įgyvendinimo.
Išsaugoti
Darius Paškevičius

Darius Paškevičius iš Vilniaus

45 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo savaitgaliais ir švenčių dienomis c,ce kat. ADR patirtis tris mėn.po Europa.Vairuoju b kat nuo 2000 m.Ieškau rimtos ir mokios įmonės.
Išsaugoti
Andžej Andruškevič

Andžej Andruškevič iš Vilniaus

33 metų amžiaus, vyras
Atsakingas, komunikabilus, pareigingas, darbštus, kalbu - lenkų, rusų, anglų (žemesnis lygis). Ieškau vairuotojo-ekspeditoriaus darbo , gali būti Lietuvoje, arba užsienyje.
Išsaugoti
Sergejus R

Sergejus R iš Klaipėdos

47 metų amžiaus, vyras
Ilgametė darbo patirtis europoje, kalbos: vokieciu-stipriai, anglu-susikalbu, rusu-laisvai, patirtis su konteineriais po Belgijos, Olandijos uostus, Norvegijoje su šaldytuvu, patirtis su prikabinamu prie priekabos forkliftu, domintu labiau darbas ratais, jei kadencijom tai keitimai su busu turetu buti apmokami, pageidaujamas atlyginimas nuo 80€, savo darba ismanau, galimos rekomendacijos
Išsaugoti
Vytautas Ad

Vytautas Ad iš Plungės

31 metų amžiaus, vyras
Esu darbstus ,pareigyngas,atsakyngas ieskau vairuotojo darbo vazineti po Lietuva su C arba CE kategoriju transportu. turiu 95 koda , ADR a1,vairuotojo kortele. Patirtis nedidele du reisai I prancuzija su CE.
Išsaugoti
Julius Davidonis

Julius Davidonis iš Vilniaus

35 metų amžiaus, vyras
Https://paslaugos.lt/julius-jv197
Išsaugoti
Kristina Novošinskė

Kristina Novošinskė iš Radviliškio

38 metų amžiaus, moteris
Ieškau vairuotojos darbo su C kat. Oficialios patirties neturiu. Esu rimta, atsakinga.
Išsaugoti
Žydrūnas Zujus

Žydrūnas Zujus iš Kaišiadorių

40 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Remigijus Dudėnas

Remigijus Dudėnas iš Utenos

49 metų amžiaus, vyras
Esu išsilaikęs reikalingas kategorijas,tačiau nesu dirbęs vairuotoju,grižau prieš metus iš emigracijos.Norėčiau pabandyti šioje srityje dirbti.Galbūt atsirastų kokia įmonė,kuri geranoriškai paimtų pradžiai su apmokymu.Geriau žinoma ne su ilgomis kadencijomis
Išsaugoti
Giedrius Juocys

Giedrius Juocys iš Kaišiadorių

41 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo siuo metu vairuoju vilkika su silo cisterna vezu birius krovinius siuo metu dirbu Lietuvoje metus laiko dirbau trasekspedicijoj vazinejau ratais LT-IT-AU-CH-LT. Laisvai kalbu rusu kalba anglu kalbos pagrindai siek tiek lenkiskai
Išsaugoti
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius iš Tauragės

54 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu gana komunikabilus, bendraujantis. Galiu dirbti kolektyve. Stengiuosi prižiūrėti transporto priemonę .Šioje srityje patirties nelabai turiu, bet esu pasiruošęs įgyvendinti darbdavio pavedimus.
Išsaugoti
Lukas Žičkis

Lukas Žičkis iš Kauno

21 metų amžiaus, vyras
Esu jaunas ir energingas todėl nebijau jokių sunkumų, bei naujų iššūkių savo kelyje. Darbo patirties turiu sandėliavime,pervežimuose, dirbęs statybose. Esu imlus ir greit mokausi, mėgstu vairuoti.
Išsaugoti
Osvaldas Stačiokas

Osvaldas Stačiokas iš Kauno

37 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo po Lt arba po Europą ratais ekipaze (2vairuotojai),kalbos vokiečių pagrindai, stažas nuo 2011m.turiu adr1.
Išsaugoti
Povilas Tičkus

Povilas Tičkus iš Šilalės

22 metų amžiaus, vyras
Man 20m atsakingas,pareigingas, greitas jaunuolis. Su alkocholiu nedraugauju. Labiausiai domintu darbas su b kategorija siuntu isveziuotojas ar panasaus pobudzio darbas. Turiu patirties siame darbe. Stazas virs 2metu.
Išsaugoti
Arnoldas Gostautas

Arnoldas Gostautas iš Šiaulių

46 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo ant mikro su priekaba,gali būti dviem automobiliams gabenti,turiu c,ce,95 kodas,vairuotojo kortelę. Pageidautina kiekvieną savaitę bent 2 dienas būti namuose!!!
Išsaugoti
Jakštas Romualdas

Jakštas Romualdas iš Tauragės

49 metų amžiaus, vyras
20 metų patirtis gabenant krovinius EU - RUS.Turiu Rus By vizas.Ieškau darbo ratais.Per 20 metu dirbau tik dviejuose transporto firmose.
Išsaugoti
Minvydas Sriubenas

Minvydas Sriubenas iš Palangos

56 metų amžiaus, vyras
Noreciau igyti patirties ir dirbti vilkiko vairuotoju.Esu saziningas,atsakingas,punktualus.Turiu igamete B kategorijos vairavimo patirti Europoje ir Anglijoje.Galimos komandiruotes.Lankstus darbo grafikas butu privalumas.Turiu 95 koda keleiviu ir kroviniu vezimo,vairuotojo kortele.Nuobaudu nera.
Išsaugoti
Darius Pšenaška

Darius Pšenaška iš Kauno

40 metų amžiaus, vyras
Išsilaikiau C CE D kategorijas turiu taipat 95 koda krovinius vešti ir keleivius, tahografo kortele taipat turiu, truputi apie save;be žalingų įpročių, punktuolus, darbštus, norintis visalaika tobulėti,kalbu rusiškai ir vokiškai. Vienas trukumas kad neturiu patirties, bet greitai viska išmokstu.
Išsaugoti
Donatas Alekna

Donatas Alekna iš Šiaulių

36 metų amžiaus, vyras
Atsakingas, lengvai bendraujantis, greitai išmokstantis, darbštus.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...234... 16
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Transporto vairuotojų CV iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm