Vairuotojų CV Ukmergėje

Ieško darbo Ukmergėje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Viktor Lepechin

Viktor Lepechin iš Ukmergės

35 metų amžiaus, vyras
Patinka vairuoti, keliauti, sportuoti. Jieskau darbo tokio kuris man patiktu ir už kurį gerai mokėtų čia 2 pagrindinei kriterijai. Atsakingumas už patikėta turtą, patirtis nuo 2014 m Europos rinkoje krovinių pristatymas klientams .
Išsaugoti
Edvardas Grigucevicius

Edvardas Grigucevicius iš Ukmergės

65 metų amžiaus, vyras
Sveki jeskau vairuotuojo darbo turiu BC K. galiu dirbti servize prie atsarginiu daliu galiu dirbti su pakruoveju viskas kas susija su tehnika esu saziningas pareigingas dabstus neturiu zalingu iprociu dirbau savo UAB 30M direktorium gal atsiras kam dar esu reikalingas
Išsaugoti
Artūras Šuliokas

Artūras Šuliokas iš Jonavos

40 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo su c kategorija, praktikos turiu, 95 koda taip pat turiu
Išsaugoti
Algimantas Petrauskas

Algimantas Petrauskas iš Ukmergės

59 metų amžiaus, vyras
Autokrautuvo,elektrokrautuvo teises,patirtis apie 10 metų,be zalingu įpročių,galiu dirbt tiek komandoje,tiek savarankai.darbo patirtis sandėlyje,pakraunant iskraunant masinas,atrinkimas pagal vastarascius.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Ukmergėje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm