Vairuotojų CV Tauragėje

Ieško darbo Tauragėje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Ramunas Sakalauskas

Ramunas Sakalauskas iš Tauragės

48 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo nebūtinai po lt turiu b,c,ce 95 nėra patirties
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Gintaras Kuizinas

Gintaras Kuizinas iš Tauragės

30 metų amžiaus, vyras
Turiu patirties dirbant su vilkiku 4 metai europoje prioritetas darbo grafikui nuo ryto iki vakaro ir nakvyne namuose bet esu atviras visiems pasiulymams
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Gintaras Ceikauskas

Gintaras Ceikauskas iš Tauragės

46 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo
Išsaugoti
Lukas Š

Lukas Š iš Tauragės

24 metų amžiaus, vyras
Sveiki visi!!!! Ieškau vairuotojo darbo po europa su siuntinių pristatymu. Vairavimo stažo 2 metų neturiu, bet patinka labai vairuoti. Galėčiau dėl šio darbo praeiti tam tikrus kursus. Lauksiu jūsų pasiūlymų.
Išsaugoti
Džiugas Kalėda

Džiugas Kalėda iš Tauragės

26 metų amžiaus, vyras
Džiugas Kalėda Tauragė Tel.: +37060318304 El. paštas: kaledadziugas@gmail.com Esu energingas, su atsakingu požiūriu į bet kokią užduotį, kurią prisiimu. Išsilavinimas Tauragės profesio rengimo centras Auto elektrikas 4 kvalifikacijų lygis. Auto šaltkalvis. Patirtis Ankščiau esu dirbęs auto šaltkalvio darbą. * Atlikau diagnostika. * Palaikiau švarią darbo aplinką. * Atlikau taisymus pagal gamyklinius nurodymus. * Dirbau su kasos aparatu. * Diagnozavau ir įvertinau techninius gedimus. * Patirtis su mikroautubusiuku. Įgūdžiai * Mechanika * Taisymas * Elektronika Kalbos * Lietuvių * Rusų
Išsaugoti
Robertas Merkelis

Robertas Merkelis iš Tauragės

23 metų amžiaus, vyras
Sveiki, ieškau darbo Tauragėje, domina krovinio transporto vairavimas esu be žalingų įpročių, jaunas greitai besimokantis tad dirbti bus vienas malonumas:)
Išsaugoti
Rokas Stegvilas

Rokas Stegvilas iš Tauragės

25 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo LT Taurageje TURIU C-CE(95 koda ir vairuotojo kirtele. Turiu autokrautuvo pazymejima Noreciau su savivarcio masina. Patirties neturi. Esu gabus ir labai domiuosi technika.-galiu prisideti prie technikos remonto esu dirbes masinu ardyme. Esu punktalus. Sazinngas. Draugiskas - komunikabilus. Laukiu bet kokio pasiulymo. Kad ir nepastoviam laikotarpiui
Išsaugoti
Nerijus Kontrimas

Nerijus Kontrimas iš Tauragės

34 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas be žalingų įpročių, greitai mokausi.
Išsaugoti
Linas Stanaitis

Linas Stanaitis iš Tauragės

37 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo su savivarčiu, ar darbo ratais europa lietuva. Vairuotoju dirbu 7 metai. Iš jų 6 Europoje. Nusiskundimu iš darbdavių neturiu. Puikiai atlieku man pavestus darbus. Žalingų įpročių neturiu.
Išsaugoti
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius iš Tauragės

59 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu gana komunikabilus, bendraujantis. Galiu dirbti kolektyve. Stengiuosi prižiūrėti transporto priemonę .Šioje srityje patirties nelabai turiu, bet esu pasiruošęs įgyvendinti darbdavio pavedimus.
Išsaugoti
Jakštas Romualdas

Jakštas Romualdas iš Tauragės

53 metų amžiaus, vyras
20 metų patirtis gabenant krovinius EU - RUS.Turiu Rus By vizas.Ieškau darbo ratais.Per 20 metu dirbau tik dviejuose transporto firmose.
Išsaugoti
Raimundas Kieža

Raimundas Kieža iš Tauragės

62 metų amžiaus, vyras
Ie6kau darbo- vairuotojo ekspeditoriaus ar darbo autobusu . Esu pareigingas ir stropus, be žalingų įpročių, savo darbą stengiuosi atlikti sąžiningai. Darbo stažas daugiau kaip 35 metai. galiu važiuoti po Lietuvą ar į artimas kaimynines ES šalis (Lenkiją, Latviją, Estiją).
Išsaugoti
Dainius Pilkionis

Dainius Pilkionis iš Tauragės

49 metų amžiaus, vyras
Noriu gerai apmokomo vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Tauragėje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm