Vairuotojų CV Palangoje

Ieško darbo Palangoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Minvydas Sriubenas

Minvydas Sriubenas iš Palangos

60 metų amžiaus, vyras
Noreciau igyti patirties ir dirbti vilkiko vairuotoju.Esu saziningas,atsakingas,punktualus.Turiu igamete B kategorijos vairavimo patirti Europoje ir Anglijoje.Galimos komandiruotes.Lankstus darbo grafikas butu privalumas.Turiu 95 koda keleiviu ir kroviniu vezimo,vairuotojo kortele.Nuobaudu nera.
Išsaugoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

29 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Tomas Vilimas

Tomas Vilimas iš Palangos

44 metų amžiaus, vyras
Sveiki, ieskau vairuotojo darbo po Lietuva arba po Europa kadencijomis.
Išsaugoti
Gintaras Navickas

Gintaras Navickas iš Klaipėdos

Vyras
Esu vykdęs krovinių pervežimo paslaugas. Teko pačiam vairuoti savo krovininį transportą ir organizuoti darbą dirbant su samdomais vairuotojais. Turiu nemažą darbo patirtį viešajame sektoriuje. Nuo 2007 m. darbas Airijoje, susijęs su kontrole, patikra. Ieškau galimybės dirbti Lietuvoje su padoriom pajamom. Save galiu apibūdinti kaip sąžiningą, pareigingą, atsakingą žmogų. Turiu galiojančius 95 kodą, vairuotojo kortelę ir ADR A1, A2.
Išsaugoti
Raimonda Biliūnaitė

Raimonda Biliūnaitė iš Klaipėdos

47 metų amžiaus, moteris
23 metus dirbu prekyboje. Jau trylikti metai kaip dirbu paskutinėje darbovietėje. 2016 metais kaip įrodymą vaikams ,kad visur reikalingas noras ir pastangos tada žmogus daug gali pasiekti,išmokau vairuoti ,išlaikiau egzaminą. Ir supratau ,kad man tai patinka. Norėčiau dirbti asmenine vairuotoja,tai būtu tobula. Esu kantri, atsakinga ,sąžininga ,komukabili , imli ,rami ,nekonfliktinė asmenybė . Suprantu ,kad neturiu patirties ,tačiau turiu begalinį norą . Gyvenimo kredo ,, kaip norėsi taip ir bus “
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Palangoje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm