Vairuotojų CV Norvegijoje

Ieško darbo Norvegijoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Linas Blažonis

Linas Blažonis iš Švedijos

42 metų amžiaus, vyras
Nuo vaikystės domėjausi technika, ne tik jos valdymu, bet ir taisymu. Ilgus metus dirbau statybos sektoriuje su betonu ir stogų dangomis. Tačiau mano aistra stambiagabaričiai vilkikai. Turimos kategorijos: AM, B, B1, C, C1, BE, C1E, CE, 95 kodas. Patirties vairuoti tokią techniką įgijau Lietuvoje, tačiau ieškau tolimųjų reisų vairuotojo pozicijos.
Išsaugoti
Vaidas Varanka

Vaidas Varanka iš Norvegijos

46 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo Lietuvoje,užsienyje. Patirtis su ADR1,ADR 2,su šaldytuvu,su tentu,autovežiu. Kalbu lietuvių,rusų,anglų kalba.
Išsaugoti
Egidijus Urbonavicius

Egidijus Urbonavicius iš Vievio

47 metų amžiaus, vyras
Turiu 3metu vairavimo patirtį po Norvegija o taip 17 metu patirtis ce kategorijoi
Išsaugoti
Giedrius Juocys

Giedrius Juocys iš Kaišiadorių

45 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo siuo metu vairuoju vilkika su silo cisterna vezu birius krovinius siuo metu dirbu Lietuvoje metus laiko dirbau trasekspedicijoj vazinejau ratais LT-IT-AU-CH-LT. Laisvai kalbu rusu kalba anglu kalbos pagrindai siek tiek lenkiskai
Išsaugoti
Arnoldas Gostautas

Arnoldas Gostautas iš Šiaulių

50 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo ant mikro su priekaba,gali būti dviem automobiliams gabenti,turiu c,ce,95 kodas,vairuotojo kortelę. Pageidautina kiekvieną savaitę bent 2 dienas būti namuose!!!
Išsaugoti
Darius Pšenaška

Darius Pšenaška iš Kauno

45 metų amžiaus, vyras
Išsilaikiau C CE D kategorijas turiu taipat 95 koda krovinius vešti ir keleivius, tahografo kortele taipat turiu, truputi apie save;be žalingų įpročių, punktuolus, darbštus, norintis visalaika tobulėti,kalbu rusiškai ir vokiškai. Vienas trukumas kad neturiu patirties, bet greitai viska išmokstu.
Išsaugoti
Adas Ustinavicius

Adas Ustinavicius iš Kauno

Vyras
Ieškau vairuotojo darbo, esu atsakingas, megstantis naujus išukius, neturiu žalingų įpročiu
Išsaugoti
Gediminas Mirijanskas

Gediminas Mirijanskas iš Alytaus

42 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo domina darbas užsienio firmoje pirmumas po skandinavija bet galimi ir kiti variantai.turiu Adresas A1,A2 elektrokaristo pažymėjimas,visos vairuotojo kategorijos,anglų kalbos pagrindai.
Išsaugoti
Algimantas Dravininkas

Algimantas Dravininkas iš Kauno

49 metų amžiaus, vyras
Esu 43 m vyras ,komunikabilus ,punktualus,nebijantis darbo,ieskau vairuotojo darbo
Išsaugoti
Saulius Labeikis

Saulius Labeikis iš Utenos

56 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo stazas nuo 1985m. dirbau ivairiais automobiliais,daugiausia su 10-toniu sunkvezimiu veziojau prekes po lietuva,veliau krovinius po pabaltiji. paskutinius desimt metu dirbau norvegijoje. Kabu lietuviu,rusu kalbomis,susikalbu angliskai. Siuo metu turiu A,B.C vairuotojo kategorijas,reikalui esant issilaikyciau CEkategorija.Esu atsakingai ziurintis i darba,lengvai bendraujantis. domintu darbas lietuvoje arba uzsienyje,sunkvezimio,savivarcio ar cisternos vairuotoju.
Išsaugoti
Vladas Savulis

Vladas Savulis iš Norvegijos

39 metų amžiaus, vyras
Ce vairavimo patirtis pusantru metu
Išsaugoti
Alfridas Veselis

Alfridas Veselis iš Norvegijos

65 metų amžiaus, vyras
Turiu vairuotojo bei keliu remonto visu techiku vairavimo teises,moku anglu,rusu,lietuviu kalbas.Siuo metu esu norvegijoje,dirbu ivairius darbus,buvau kempinguose ukvedziu
Išsaugoti
Kęstutis Goštautas

Kęstutis Goštautas iš Norvegijos

61 metų amžiaus, vyras
Dirbti vairuotoju pradejau 1982 metais palaipsniui keliau kvalifikacija nuo laisvos Lietuvos vazinejau y uzsieny paskutinius 15 metu vairavau vilkikus su tentinem puspriekabem-siuo metu dirbu stalium kadangi jau nesinori vazinet kadencijom po du meniasius taip gryzciau prie vairavimo kadangi patyrimas ir noras yra
Išsaugoti
Deividas Steponavičius

Deividas Steponavičius iš Panevėžio

32 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Norvegijoje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm