Vairuotojų CV Mažeikiuose

Ieško darbo Mažeikiuose. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Žydrūnas Dargenis

Žydrūnas Dargenis iš Mažeikių

47 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo patirtis 25 m.Dirbau kelių statybos įmonių,kelio pagrindų ruošimas,kelio šlavimas,sunkiasvorės technikos vežimas,volų užpilimas vandeniui.Atsakingas,darbštus.Vairuotojo kortelė,95 kodas.
Išsaugoti
Vytautas Vaisnoras

Vytautas Vaisnoras iš Mažeikių

64 metų amžiaus, vyras
Daug metų dirbau su benzoveziu
Išsaugoti
Ernestas Bučius

Ernestas Bučius iš Naujosios Akmenės

20 metų amžiaus, vyras
Esu draugiškas gerai valdau automobili ieškau vairuotojo darbo neturiu patirties
Išsaugoti
Artūras Bucevicius

Artūras Bucevicius iš Mažeikių

40 metų amžiaus, vyras
Patirties su ce kaip ir neturiu ,teisės išlaikiau neseniai,domina darbas su c kategoriją turiu 95koda ,ir vairuotojo kortelė.
Išsaugoti
Arnoldas Narutavičius

Arnoldas Narutavičius iš Mažeikių

30 metų amžiaus, vyras
Sveiki, vardu aš Arnoldas, man 27 metai, esu iš Mažeikiu. Taip sukrito kortos, kad darbu Švedijoje statybu sektoriuje apmažėjo ir turiu daug laisvo, neproduktyvaus laiko ir noriu ji tinkamai išnaudoti. Turiu profesionalo teises, 95 koda, tačiau su šiuo darbu nieko bendro po regitros egzaminu ir neturėjau. Teises išlaikiau 2018m. vasara. Tad nusprendžiau realizuoti save transporto srityje ir pabandyti padaryti karjera. Kaip ir minėjau vairavimo patirties stoka didžiausia problema šiuo metu, bet esu reiklus, gabus, atsakingas, be didesniu žalingu ipročiu, komunikuojantis lietuviu, anglu kalba žodžiu bei raštu. Komunikacija ištiesu stiprioji mano pusė, žodzio kišenėje neieškau, bendravimas su skirtingais žmonėmis visada išmoko kažko naujo. Prie to paties pagalvojau ir apie vadybininko ar panašu darba šioje srityje. Manau jame būčiau kur kas naudingesnis nei vairavime šiuo atveju. Manau, kad esu vertas dėmesio kandidatas į Jūsų siūlomas pareigas. Esu atsakingas ir reiklus. Gebu bendrauti su kolektyvu ir bendravimo pagalba pasiekti iškeltus tikslus bei užduotis. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Tad jei Jus sudomino mano kandidatūra, mielai lauksiu Jūsu atsakymo. Tel. +37061889927 el.pastas : arnasnarutavicius@gmail.com Pagarbiai, Arnoldas
Išsaugoti
Saulius Valteris

Saulius Valteris iš Mažeikių

36 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo gali būti maisto produktų isveziojimas siuntų pristatymas
Išsaugoti
Nerijus Kontenis

Nerijus Kontenis iš Mažeikių

50 metų amžiaus, vyras
Ieskau mikroautobuso ar pavezejo darbo. Galima siulyti ir kitus vairuotojo darbus . Vairuoju jau 25m. Saziningas ir bendraujantis.
Išsaugoti
Arunas Majauskas

Arunas Majauskas iš Mažeikių

52 metų amžiaus, vyras
Galeciau dirbti varuotoju-ekspeditorium isvezioti prekes ar panasiai,nerukau beveik negeriu turiu nemazai vairavimo patirties.
Išsaugoti
Rikantas Skaringa

Rikantas Skaringa iš Mažeikių

53 metų amžiaus, vyras
Atsakingas, be žalingų įpročių. Noriu dirbti ir uždirbti. Patirtis su mažais autobusais (greitai mokausi - jei darbdavys norės, galiu kelti kvalifikaciją).
Išsaugoti
Ramunas Kučka

Ramunas Kučka iš Mažeikių

45 metų amžiaus, vyras
Sveiki, Ieškau tolimūjų reiso vairuotojo darbo.Esu be patirties,išsilaikęs 95 kodą. Esu atsakingas pareigingas,darbštus,tvarkingas,be žalingų įpročių,nori tis dirbti.
Išsaugoti
Petras Virsila

Petras Virsila iš Mažeikių

59 metų amžiaus, vyras
Ieskau autobuso vairuotojo darbo,nevartojantis aukaholio,saziningas,priziurintis tehnika,10 metu dirbes su ivairiu markiu autobusais
Išsaugoti
Petras Kreišmonas

Petras Kreišmonas iš Mažeikių

51 metų amžiaus, vyras
Esu aktyvus, komunikabilus, organizuotas bei atsakingas. Esu savarankiškas, kantrus, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui- dirbu, kol įgyvendinu man patikėtas užduotis. Ieškau gerai apmokamo vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Arnoldas Beresnevicius

Arnoldas Beresnevicius iš Mažeikių

53 metų amžiaus, vyras
Ekspeditoriaus patirtis 4m
Išsaugoti
Audrius Kersanskas

Audrius Kersanskas iš Mažeikių

57 metų amžiaus, vyras
Vairuojantis,be zalingu iprociu,be yvikiu,daugiau patirties su B kategorija 33 metai stazo,nebijantis darbo,noriu dirbti ir uzsidirbti,vairuodamas BC kategorijas,bei krautuvus.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Mažeikiuose iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm