Vairuotojų CV Kretingoje

Ieško darbo Kretingoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Antanas Prižginas

Antanas Prižginas iš Kretingos

28 metų amžiaus, vyras
Triašio ar keturasio vairuotojo darbo, domintu ir prekių vežimas
Išsaugoti
Rytis Kazamekinas

Rytis Kazamekinas iš Kretingos

35 metų amžiaus, vyras
Ieskausi vairuotojo darbo su c kategorija .
Išsaugoti
Donatas Simutis

Donatas Simutis iš Lietuvos

40 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieškau vairuotojo darbo po Lietuvą. Šiuo metu neturiu patirties dirbant su CE kategorija, bet turiu patirties su c kategorija. Augau vairuotojų šeimoje todėl pasirinkau šią profesiją todėl darbas sioi sritį teikia malonumą, noriu išmokti ir greit mokiausi naujos veiklos.
Išsaugoti
Vytautas Buja

Vytautas Buja iš Kretingos

59 metų amžiaus, vyras
Labas,patirties realios neturiu,darbui su CE,teises turiu nuo 1983 B,C buvusiam Dosafe islaikytos.Ieskau darbo su priekaba,but geriau.Nes mokinaus 6 men.su priekaba labiau.Turiu 95 koda ir kategorijas ,vairuot is esmes labai patinka ,o kaip,dirbt sektus tik pabandzius zinosim.Esu mokantis susiprast ivairiose situacijiose,delto renkuos sia profesija .
Išsaugoti
Albertas Letkauskas

Albertas Letkauskas iš Kretingos

49 metų amžiaus, vyras
Patirtis 7m.kalbos rusu laisvai,siektiek suprantu anglu.vokieciu.atlyginimas nuo 80euru uz para.
Išsaugoti
Gintaras Navickas

Gintaras Navickas iš Klaipėdos

Vyras
Esu vykdęs krovinių pervežimo paslaugas. Teko pačiam vairuoti savo krovininį transportą ir organizuoti darbą dirbant su samdomais vairuotojais. Turiu nemažą darbo patirtį viešajame sektoriuje. Nuo 2007 m. darbas Airijoje, susijęs su kontrole, patikra. Ieškau galimybės dirbti Lietuvoje su padoriom pajamom. Save galiu apibūdinti kaip sąžiningą, pareigingą, atsakingą žmogų. Turiu galiojančius 95 kodą, vairuotojo kortelę ir ADR A1, A2.
Išsaugoti
Raimonda Biliūnaitė

Raimonda Biliūnaitė iš Klaipėdos

47 metų amžiaus, moteris
23 metus dirbu prekyboje. Jau trylikti metai kaip dirbu paskutinėje darbovietėje. 2016 metais kaip įrodymą vaikams ,kad visur reikalingas noras ir pastangos tada žmogus daug gali pasiekti,išmokau vairuoti ,išlaikiau egzaminą. Ir supratau ,kad man tai patinka. Norėčiau dirbti asmenine vairuotoja,tai būtu tobula. Esu kantri, atsakinga ,sąžininga ,komukabili , imli ,rami ,nekonfliktinė asmenybė . Suprantu ,kad neturiu patirties ,tačiau turiu begalinį norą . Gyvenimo kredo ,, kaip norėsi taip ir bus “
Išsaugoti
Eduardas Galinauskis

Eduardas Galinauskis iš Kretingos

63 metų amžiaus, vyras
Vairuotojas su 40 metu stazu.Ieskau C kategorijos vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Kretingoje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm