Vairuotojų CV Klaipėdoje

Ieško darbo Klaipėdoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Mindaugas Bertašius

Mindaugas Bertašius iš Šilutės

61 metų amžiaus, vyras
Galiu ir mėgstu darbą tolimesnių keleivių pervežimų m-tais,kaip pvz. Vilnių, Kauną ir t.t. Vairuoti ir Neoplanus, ir vidutinio dydžio autobusus. Alga turėtų būti "neto" nuo 1600,,jeigu Siluteje-Klaipedoje nuo 1800.
Išsaugoti
Romualdas Platakis

Romualdas Platakis iš Klaipėdos

40 metų amžiaus, vyras
Ieskau darbo su c+e
Išsaugoti
Mantas Vdmantas

Mantas Vdmantas iš Klaipėdos

Vyras
TURIU VAIRUOTOJO A B C D E KRANO FISKARO MNPLTORIUS,KRAUTUVŲ,TR,SM,PAŽYMĖJIMAI.PATIRTIS SU ĮVAIREIS SUNKVEŽIMIAIS,KRANU FISKARU,AUTOBUSU IR KITA TEHNIKA.DOMINTU VAIRUOTOJO,VAIRUOTOJO TIEKĖJO,ŪKVEDŽIO,AR KITOKIE DARBAI.DOMINA LIETUVOJE,IR UŽSIENYJE.
Išsaugoti
Deividas Stanys

Deividas Stanys iš Klaipėdos

37 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Patirtis kolkas tik su BE, C-CE kat. su 95 kodas. Turiu vairuotojo kortelę. Esu atsakingas uzimamose pareigose .
Išsaugoti
Artūras Amalevičius

Artūras Amalevičius iš Klaipėdos

60 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbas, Lietuvoje, galima į užsieni (geros anglų kalbos žinios), gali būti papildomas darbas. Klaipėdos raj. Klaipėdos apskritis.
Išsaugoti
Vytautas Valiukėnas

Vytautas Valiukėnas iš Klaipėdos

36 metų amžiaus, vyras
Esu 34 metų, be žalingų įpročių, stropus, darbštus, tvarkingas vyras. Mane domintų vairuotojo darbas, Turimos kategorijos: B-kat, BE-kat, C-kat. CE-kat. Ir 95 kodą, turiu tachografo kortelę. Kol kas dar neturiu ADR pažymėjimo, bet esant butinybei galiu išsilaikyti. Vairavimo patirtis su jūriniais konteineriais po Lietuvą, su tentu ir grūdų vežimas. Darbas galėtų būti ir nepastovus, galiu būti kaip pakaitinis vairuotojas, domina įvairūs variantai. Esu iš Klaipėdos. TEL. +37068740101
Išsaugoti
Vladimir Jakimanskij

Vladimir Jakimanskij iš Klaipėdos

28 metų amžiaus, vyras
Dirbau Vlantanoi, Titan transport, Lekpas. Ęsu atsakingas , komunikabilus, be žalingų įpročių. eskou vairotojo darba
Išsaugoti
Darius Klimas

Darius Klimas iš Klaipėdos

47 metų amžiaus, vyras
Ieškau vilkiko vairuotojo darbo,stažas 18 m.noriu dirbti kartu su žmona,žmonos stažas 7metai.
Išsaugoti
Rytis Kazamekinas

Rytis Kazamekinas iš Kretingos

35 metų amžiaus, vyras
Ieskausi vairuotojo darbo su c kategorija .
Išsaugoti
Donatas Simutis

Donatas Simutis iš Lietuvos

40 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieškau vairuotojo darbo po Lietuvą. Šiuo metu neturiu patirties dirbant su CE kategorija, bet turiu patirties su c kategorija. Augau vairuotojų šeimoje todėl pasirinkau šią profesiją todėl darbas sioi sritį teikia malonumą, noriu išmokti ir greit mokiausi naujos veiklos.
Išsaugoti
Petr Novikov

Petr Novikov iš Gargždų

59 metų amžiaus, vyras
Esu iš Gargždų miesto man 53 metai esu atsargos karininkas, ieškau nuolatinio darbo. Visa savo tarnybos laikotarpiu buvau atsakingas už sunkiųjų - lengvųjų transporto priemonių remonta ir priežiūrą, dokumentų tvarkymas, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su kitomis firmomis. Turiu vairuotojo paž. ,,B" ,,C'' 95 kodas, traktoristo paž. TR1: TR2: SZ;. Paskutinius metus dirbau mechaniko-tekėjo pareigose. Atsakingas už dokumentų tvarkymo, transporto priemonių remontą, bei sunkiųjų - lengvųjų technikos priežiūrą, registravimas tech. apžiūros detaliu užsakymas, bendravimas su firmomis. Kalbos lietuvių-rusų moku dirbti su kompiuterių, esu vadovavęs kolektyvui. ieškau vairuotojo darbo tik Lietuvoje - Klaipėda Gargždai
Išsaugoti
Oleg Semenenko

Oleg Semenenko iš Klaipėdos

45 metų amžiaus, vyras
Jeskau vairotojo darbo
Išsaugoti
Remigijus Simanauskis

Remigijus Simanauskis iš Klaipėdos

43 metų amžiaus, vyras
Esu sąžiningas, atsakingas, komunikabilus, nekonfliktiškas, veiklus, punktualus, stengiuosi darbe tobulėti ir siekti optimaliausio rezultato. Daugiausiai praktinės patirties turiu vairuojant sunkiasvorius krovininius automobilius Skandinavijos šalyse, tačiau nebijau iššūkių išbandyti save, bei siekti geriausio profesinio meistriškumo ir kitokio darbo srityse, tai įrodo ir mano turimi kvalifikacijos pažymėjimai. Prisijungęs prie Jūsų įmonės puikiai sugebėčiau įsilieti į kolektyvą bei prisidėti prie sėkmingų įmonės tikslų bei vizijos įgyvendinimo.
Išsaugoti
Sergejus R

Sergejus R iš Klaipėdos

52 metų amžiaus, vyras
Ilgametė darbo patirtis europoje, kalbos: vokieciu-stipriai, anglu-susikalbu, rusu-laisvai, patirtis su konteineriais po Belgijos, Olandijos uostus, Norvegijoje su šaldytuvu, patirtis su prikabinamu prie priekabos forkliftu, domintu labiau darbas ratais, jei kadencijom tai keitimai su busu turetu buti apmokami, pageidaujamas atlyginimas nuo 80€, savo darba ismanau, galimos rekomendacijos
Išsaugoti
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius iš Tauragės

59 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Esu gana komunikabilus, bendraujantis. Galiu dirbti kolektyve. Stengiuosi prižiūrėti transporto priemonę .Šioje srityje patirties nelabai turiu, bet esu pasiruošęs įgyvendinti darbdavio pavedimus.
Išsaugoti
Minvydas Sriubenas

Minvydas Sriubenas iš Palangos

61 metų amžiaus, vyras
Noreciau igyti patirties ir dirbti vilkiko vairuotoju.Esu saziningas,atsakingas,punktualus.Turiu igamete B kategorijos vairavimo patirti Europoje ir Anglijoje.Galimos komandiruotes.Lankstus darbo grafikas butu privalumas.Turiu 95 koda keleiviu ir kroviniu vezimo,vairuotojo kortele.Nuobaudu nera.
Išsaugoti
Jonas Sakalauskas

Jonas Sakalauskas iš Klaipėdos

34 metų amžiaus, vyras
Ieskau pastovaus darbo po Lietuva. Esu pakankamai kantrus,saziningas,atsakingas,reiklus sau. Darbo patirtis su Vilkikais pusantru metu.
Išsaugoti
Vytautas Alsys

Vytautas Alsys iš Klaipėdos

55 metų amžiaus, vyras
Ieškau varuotojo darbo,20 metų dirbau varuotoju. Vežiodavau duonos ir pyragų gaminius po parduotuves.
Išsaugoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

29 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Sergej Abramov

Sergej Abramov iš Klaipėdos

41 metų amžiaus, vyras
Labas! Jieškau vilkiko vairuotojo darbo, esu energingas kupinas jėgų jaunas vyras, stipreuse savo savybė skaitau norą ir mokėjimą tobulėti
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Klaipėdoje iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm