Vairuotojų CV Kita

Ieško darbo Kita. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
CV filtras
×
Ieškoti
Vitalijus Pilypas

Vitalijus Pilypas iš Biržų

53 metų amžiaus, vyras
Vairuoju seniai
Išsaugoti
Antanas Mitrikas

Antanas Mitrikas iš Panevėžio

56 metų amžiaus, vyras
Vilkikai su savivarte puspriekabe,žvyrui,skaldai. Galiu nakvoti kabinoje. Reisai ar trumpos kadencijos ES,be krovimo ir palečių keitimo rankomis,naktinių važiavimų ir krovimų. Ne mažiau 1200 eurų \mėn į rankas,jei Lietuvoje. ADR neturiu. Agentūroms - negaiškite laiko! Ačiū!
Išsaugoti
Donatas Stucka

Donatas Stucka iš Vilniaus

65 metų amžiaus, vyras
Ieskau tarptautiniu reisu vairuotojo darbo,i kadencijas nevaziuoju,Pageidaujamas darbas ratais LT-LV-EST-LT ;LT-FIN-LT ; LT-DK-LT ; LT-SE-LT.Domina ir autocisternos vairuotojo darbas.Netgi galimas ir autobuso vairuotojo darbas.ADR ,nebegaliojantis,vizos nebegaliojancios. (Med pazima, 95kodas,vairuotojo kortele galiojantis)Vairuotojo stazas nuo 77m. o tarptautiniais marsrutais nuo 93m.Jei ka domina, yra rekomendacijos is buvusiu darbovieciu.Turiu autokranininko ir Traktoriaus masinisto pazymejimus.Kalbu lietuviu rusu kalbomis,susisneku lenkiskai.
Išsaugoti
Edvinas Breimelis

Edvinas Breimelis iš Panevėžio

52 metų amžiaus, vyras
Esu 47 metų vyras, turintis darbo patirties darbui komandoje ir vadovavimo jai. Neturiu žalingų įpročių, mėgstu vairuoti, keliauti bei susipažinti su naujais žmonėmis. Mėgstu tikslumą, planavimą, todėl esu pareingingas, atsakingas ir punktualus.Turiu patirties krovinių ir siuntų gabenimo į Eu ir Lt. Galiojantis 95kodas, Vairuotojo kortelė
Išsaugoti
Genadijus Dulka

Genadijus Dulka iš Vilniaus

55 metų amžiaus, vyras
Dirbes 12metu po eu. Turiu 95 koda ir vairuotoja kortele. Per 30 metu neturejas jokiu incidentu. Jeskau darbo po LT arba baltijas salis.
Išsaugoti
Remigijus Dudėnas

Remigijus Dudėnas iš Utenos

53 metų amžiaus, vyras
Esu išsilaikęs reikalingas kategorijas,tačiau nesu dirbęs vairuotoju,grižau prieš metus iš emigracijos.Norėčiau pabandyti šioje srityje dirbti.Galbūt atsirastų kokia įmonė,kuri geranoriškai paimtų pradžiai su apmokymu.Geriau žinoma ne su ilgomis kadencijomis
Išsaugoti
Petras Kreišmonas

Petras Kreišmonas iš Mažeikių

51 metų amžiaus, vyras
Esu aktyvus, komunikabilus, organizuotas bei atsakingas. Esu savarankiškas, kantrus, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui- dirbu, kol įgyvendinu man patikėtas užduotis. Ieškau gerai apmokamo vairuotojo darbo.
Išsaugoti
Mindaugas Štreimikis

Mindaugas Štreimikis iš Alytaus

42 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo ,Lietuvoje arba ratais ,CE praktikos neturiu, bet esu imlus ,greitai pritampantis,gerai orenuojuosi keliuose, 95 kodas vairuotojo kortelė
Išsaugoti
Romualdas Kepalas

Romualdas Kepalas iš Utenos

62 metų amžiaus, vyras
Patirtis dirbant su sudėtinga technika bei įsisavinant technikos valdymą. Norėčiau valdyti specialios paskirties techniką, nesvarbu ar tai būtų žemės ūkio, statybinė ar miškų ūkio. Pagal profesiją esu inžinierius - mechanikas.
Išsaugoti
Juozas Kievisas

Juozas Kievisas iš Joniškio

49 metų amžiaus, vyras
Galiu dirbti uzsienyja pasto isveziotoju arba santechnika.
Išsaugoti
Darius S

Darius S iš Vilniaus

50 metų amžiaus, vyras
Vyras iesko krautuvo vairuotojo darbo ( sandeliuose,gamyboje ). patirtis 8 m. Yra el krautuvo teises. Dirbes sakiniais ir griebtuviniais krautuvais, su krautuvais-stabelioriais. ( esu dirbes su dujiniais ir dizeliniais 3 ir 5 tonu krautuvais) tel +370 687 57 804
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Šiame sąraše pateikiami Vairuotojų CV Kita iš visų vairuotojų sričių. Patikslinkite CV paiešką pasirinkę konkrečią vairuotojų sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą
mmm