Įvesti naują skelbimą arba susikurti CV

Darbdaviams
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą vairuotoją savarankiškai. Vairuotojai.lt yra specializuotas vairuotojų darbo portalas, kuriame rasite tai, ko ieškote. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!
Ieškantiems vairuotojo darbo
Susikurkite savo CV bei kandidatuokite į daugybę darbo pasiūlymų paskelbtų mūsų portale. Turėti susikūrus savo CV Vairuotojai.lt portale yra verta, nes darbdaviai nuolat ieško darbuotojų CV bazėje. Vairuotojai.lt portale skelbiasi įmonės, kurios siūlo darbą vairuotojams ar su tuo susijusių specialybių darbuotojams.

Priklausomai nuo to ar ieškote darbo ar ieškote darbuotojo, pasirinkite žemiau išvardintas Vairuotojai.lt paslaugas:

  • Jeigu esate darbdavys galite pasirinkti ar ieškosite darbuotojo savarankiškai ir skelbsite skelbimą, o gal užsakysite personalo atranką, kurią atliks mūsų specialistai;
  • Jeigu ieškote darbo, tuomet būtinai susikurkite savo CV, taip galėsite paprasčiau kandidatuoti į darbo pasiūlymus, o taip pat būsite surandami potencialių darbdavių. Ieškantiems darbo Vairuotojai.lt suteikia galimybę įvesti ir skelbimą bei turėti vienu metu portale ir CV ir skelbimą. Kadangi ieško darbo skelbimų ir CV sąrašai yra atskiri, tokiu būdu Jūs būsite surandami dar efektyviau!