Žemės ūkio įrenginių vairuotojų CV Lietuvoje

Ieško darbo Lietuvoje. Čia pateikiami žemės ūkio įrenginių vairuotojų Lietuvoje CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
CV filtras
×
Ieškoti
Tadas Lomsargis

Tadas Lomsargis iš Palangos

25 metų amžiaus, vyras
Vairuotojo darbo po Lietuva, kad būtų galima dažniau pabūt namie, patirtis apie 1.5m po Europa su vilkiku, su tentu truputį trumpiau, apie pusė metų, su šaldytuvu apie metus laiko, GB ir IRL NEDOMINA!!!
Išsaugoti
Romualdas Kepalas

Romualdas Kepalas iš Utenos

59 metų amžiaus, vyras
Patirtis dirbant su sudėtinga technika bei įsisavinant technikos valdymą. Norėčiau valdyti specialios paskirties techniką, nesvarbu ar tai būtų žemės ūkio, statybinė ar miškų ūkio. Pagal profesiją esu inžinierius - mechanikas.
Išsaugoti
Alfridas Veselis

Alfridas Veselis iš Norvegijos

61 metų amžiaus, vyras
Turiu vairuotojo bei keliu remonto visu techiku vairavimo teises,moku anglu,rusu,lietuviu kalbas.Siuo metu esu norvegijoje,dirbu ivairius darbus,buvau kempinguose ukvedziu
Išsaugoti
Paulius Adomaitis

Paulius Adomaitis iš Prienų

25 metų amžiaus, vyras
Sveiki. Vairuojant praleidžiu daug laiko, apie mašinas gaudausi, dirbu šiuo metu su sunkiąja kasimo technika. Vairavęs tiek busiukus tiek mašinas nemažai laiko. Gaudausi greit tad išmokt kažką kito problemu nebūna.
Išsaugoti
Šiame sąraše pateikiami Žemės ūkio įrenginių vairuotojų CV Lietuvoje. Patikslinkite CV paiešką nurodę kitą miestą ir darbo sritį.
Pasirinkite darbo vietą
mmm